Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlorella a spirulina - pre RNG

Príspevok v téme: Chlorella a spirulina - pre RNG
Stelaa

Dobrý večer, potrebovala by som radu, už druhý mesiac sa na odporučenie stravujem vegánsky kvôli problémom so žalúdkom....Potrebovala by som vedieť či môžem brať chlorelu a spirulinu súčasne alebo môžem iba jedno z toho...a v akom množstve? A ešte som si zakúpila dračiu krv či to môžem všetko brať súčasne...Ďakujem.

RNG

Problem so zaludkom je kvoli nedostatku kyselin a roznym nakazam, ktore by kyseliny mali znicit.
Doplnky potravin mozes kombinovat skoro lubovolne. Osobne davam prednost spiruline, najma velmi kvalitnej z Hawaii(spirul;ina pacifica) co je pestovana firmou Cyanotech vo vode, ktoru cerpaju z hlbky vuse 600 m, takze je ultracista/nezamorena a obsahuje vsetky potrebne stopove prvky, co nemozes dostat zo suchozemnsky(zo sladkej studnicnekj vody) pestovanej chlorelly.
Naviac chlorella bez upravy nie je travitelna a upravy ju mozu znacne poskodit.
Spirulinu stravime bez akejkolvek upravy.
Nevidim dovod, preco by si nemohla brat Sangre de Grado spolu so zelenymi.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.