Bol alebo nebol nadržaný ?

Príspevok v téme: Bol alebo nebol nadržaný ?
Hviezdička

Mám takú , možno zvláštnu, otázku. Mám 18 rokov a prvého chlapca. V štvrtok sme boli spolu večer u nas a mojkali sme sa. Začal ma bozkavat, potom na krku a povedala som mu, ze nechcem, aby sa prilis vzrusil. On taky, ze sa nemam bat. Hladkal ma skoro všade (na nohach, chrbte, brušku).Bozkaval ma aj na prsiach, dost som vzdychala.
Naozaj si myslíte, ze chlap vydrzí byt nevzruseny, ked mu baba vzdycha ? Ake su znaky, ked je chlap vzruseny (okrem toho najviditelnejsieho znaku ;) Je pre chlapov problem, ked sa vam postavy, ale neuspokojite sa ? Dakujem, fakt ma to trapi.

Hviezdička

Ďakujem za rady :) Som fakt rada :) Nechcela som, aby sa blbo cítil alebo tak. A fakt odcenujem, ze caka, kym som aj ja pripravena :)

doubledog

to je jasne, ze bol nadrzany.
ale neboj, nic sa mu nestalo kvoli tomu, ze sa pri tebe nespravil.
urcite to coskoro napravil :)

lilyianka

tak určite sa radi aj maznajú, hlavne, ak za sebou ešte nemáte "prvý" sex .. ak ho už máte, tak si nemysli, že ho odbiješ len maznaním, poležiš si s ním v posteli, otočíš sa na druhú stranu a zaspíš ... čiže ak už sex máte za sebou , po maznaní sex očakávajú ..

Hviezdička

Inak čítala som aj článok, ako chlapi sa aj radi maznajú. Že im nejde len o sex. Tak aj to by ma zaujimalo :)

Lulu2011

vidno, ze to prezivas po prvý krat, mna by ani nenapadlo vzdychat keby pri chytani ceckov, to az pootm, ked dojde na G bod :))

Hviezdička

Vidíš, aj také sú . Fakt mám 18, len som nechodila po diskotékach a aj kamaratky su este panny. Nie som najškaredšia, ale toto neviem ako funguje. Ved sa vystatujte. Nemusim pisat do bravicka, jednoducho nemusite sa trapit s takou odpovedou, ze je to trapne alebo mat take problemy. Naco sa teda vyjadrujete a minate na mna cas ? Dakujem tym, ktori mi aspon trosku veci oboznamili :)
Nie som sebecka, len sa nepozname az tak dlho a necítila som sa byť pripravená...

M 25

to je dosť sebecké :D

tak ty mu zakazuješ ,aby bol nadržaný a ty sama vzdycháš od rozkoše :D

a áno, určite bol.. keby si mu dala ruku medzi nohy, cítila by si niečo veelmi tvrdé ;)