Zvláštna udalosť

Príspevok v téme: Zvláštna udalosť
strach125

ahojte rozhodol som sa že sem napíšem udalosť ktorá sa mi naozaj stala ... Bolo to pred 2 mesiacmi ..došiel som domov zo školy a išiel som sa učit lebo som mal toho velmi vela .. potom ked som sa doucil na večer som bol unavení tak som išiel spať ... zaspal som ako drevo a potom som sa zobudil na zvláštne zvuky v mojej izbe boli fakt strašidelné od strachu som chcel zakričat ale nemohol som ako by mi v tom niečo bránilo.. potom som zistil že sa nemôžem ani hýbať zmocnil sa ma ešťe väč
ší strach ale našťastie to prestalo a ja som mohol opäť hýbať s telom ... táto udalošť sa mi stala už 3 krát a znova by som ju nechcel zažiť ... čo si myslíte čo to bolo ? za odpovede dakujem a za gramatiku sa ospravedlnujem

M 25

spánková paralýza ..

a ako pozerám, v poslednej dobe sa to stáva vela ludom .. ako aj mne pred pár dnami . ale nemaj boja, to nie je nič vážne

www.pluska.sk

www.facebook.com

strach125

ano ukludnil dakujem ;) no dúfam že sa mi to nestane lebo som mal pocit ako by my niečo bránilo pohnúť sa a kričat..potom ako to prestalo som mal hrozný strach ale nezabudol som sa pomodliť a to mi pomohlo aby som opäť zaspal

sweater*

je to spankova paraliza s najvacsou pravdepodobnostou. niekolko tem takych tu uz bolo. s skratke co som sa o tom docital, clovek ked zaspi automaticky sa mu "zablokuje" telo aby si neublizil pocas spanku. niektorym ludom, obcas alebo pravidelne sa im stava ze sa prebudia, ale telo sa im este neodblokovalo, tie zvuky co pocujes, niektori maju dokonca aj vidiny su len vyplody tvoje´ho mozgu, v skutocnosti sa tam nic nedeje. tot moje sedlacke vysvetlenie, hadam som ta ukludnil