Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kirkoo

kaciatko7

Tú adresu so skúsenosťami užívateľov si nájdeš tak že si zadáš klasickú adresu www.e-mms.sk a nájdeš tam kolonku skúsenosti užívateľov a klikneš na adresu u pramene alebo tak nejak,ja sa vždy prihlasujem takto ale som tam pod iným menom.Je tam fakt dobrá partia ľudí,mnohí lekári najmä gewo a spol,ktorí dokážu výborne poradiť.
Majte sa so sestrou krásne a držte sa.

kaciatko7

Ahoj Kirko, vdaka za rady. sestra uziva MMS rano aj vecer, popija cistiace cajiky, silymarin na pocas fazy, ked berie MMS zatial vylucila, neboli sme si iste, kedze je to antioxidant. berie ho pocas fazy, ked davame IV vit C. ale ak staci medzi tym prestavka 2 hodiny, tak by ho teoreticky mohla uzivat aj pocas MMS. predsa len, tu pecen treba podporit. aky mas nazor na uzivanie dreveneho uhlia pocas MMS, je to absorbent, sestra ho uzivala vzdy skoro rano, MMS az po ranajkach. nechceme totizto nic zanedbat.
vsimli sme si, ze na jednej stranke je aj forum, kde prispievaju ludia, ktori MMS uzivaju, uz nepamatam, ktora stranka to bola. ale je fajn, ze ludia zverejnuju, ako im MMS pomohlo.
k tym mojim oblickam, asi zatial este pockam, momentalne som si dala cajovu kuru s chanca piedra, rozpusta oblickove kamienky, tak ich najprv dam trosku do poriadku a pustim sa do kury s MMS.
kirko, nech sa ti dari, vela zdravicka a pekny zvysok nedele. sestra pozdravuje :)

RNG

Na rozne nezxiaduce tkaniva v tele(hrcky, myomy cysty, tumary...) treba brat enzymi, ktore ich rozlozia.
Kostne vyrastky sa tvoria hlavne pri nedostatku mineralov, ked telo pre svoju nervovu potrebu odburava z kosti a v kostiach su tieto mineraly ulozene prakticky ako nerozpustne formy, takze ked sa dostanu do obehu, kdekolvek, kde je telo, chladnejsie sa vylucuju(krystalizacia)
Hlavne su to koncatiny a chrbtica, kde je teplota nizsia.

RNG

kaciatko, neviem ako dlho sa MMS zdrzuje v tele(su cisla od 1 hodiny az do 12 v roznej literature),asi nie pridlho, lebo je to znacne reaktivna latka, ale ked date mezi MMS a sylimarin max moznu casovu pauzu, tak sa budu "bit" minimalne alebo vobec.

kaciatko7

Vdaka RNG, skusime to zriedit az na 50%. mozno je to stipanie a palenie sposobene aj tym, ze ked DMSO zmiesa s MMS je toho dost vela a jedno miesto si musi potriet viackrat a tym padom sa koza podrazdi. alebo ma sestra citlivejsiu kozu, neviem. momentalne ho pije, len tam zas vznikaju nevolnosti, preto chcela zvolit natieranie.
RNG, prosim ta, je sylimarin ako antioxidant vhodny pri MMS? chceme podporit pecen, lenze na druhej strane aby sa ucinok MMS nenegoval. tak uz mam v tom trosku chaos, co je vhodne a co nie.
inac, to DMSO si tvoja zena natierala ciste alebo s niecim? mam kamaratku a cca 15 rokov ma na rukach viac hrciek, nevie z coho, zacali sa tvorit po uraze, ked mala dolamanu ruku, takisto sa vytvoril vyrastok na pravej strane chrbtice. chcela by sa toho zbavit. s cim to treba miesat? vdaka

RNG

kaciatko, ja som pouzival 70%(gulka na vrchu, ako na niektorych antiperspirantov) na klby a raz som objednal 90%, ten ma prilis stipal. Vyrobca ma aj 50%, riedeny hojivym aloe vera.Mozna ta forma by bola este lepsia.
Moja zena pouziva uz dlhsi cas 70% na klb na palci na nohe(miesto operacie sa da postupne ten hrb zmensit, hlavne ked uz nenosi urcity cas vysoke alebo uzke topanky, co to sposobili).

Dnes pouzivam hlavne MSM, ktory je sice slabsi ako DMSO, ale da sa ho pouzivat viac a je to schvaleny potravinovy doplnok.

RNG

Kaciatko,ciste DMSO sa nema davat na kozu, ale riedene na 70 az 50 % by uz nemalo stipat.Moze sa zriedit obycajnou vodou, prilievat vodu opatrne, pomaly a miesat. Zmes sa totiz velmi zahreje(to je to stipanie a palenie,ked si das 90%-100% DMSO na kozu)

kaciatko7

Kirko, mam jednu otazocku, myslis, ze by som mohla MMS uzivat aj ked mam problemy s oblickami, pravdepodobne cysty alebo kamienky. nemam to potvrdene, na vysetrenia nechodim, ale podla orientalnej diagnostiky som si zdiagnostikovala, tvoria sa mi totizto pod ocami tukove vyrazky, ktore signalizuju tvorbu cyst/kamienkov v oblickach. nebude mi to prilis tie oblicky zatazovat?
este ma zaujima, asi aky dlhy cas si MMS uzival?
vdaka a pekny den prajem
sorry, ze je to mimo temy, no ale ked sme uz pri tom MMS :)

kirkoo

kaciatko7.

Ako pokračuje liečba sestry?
Dlhšie som na tejto stránke nebol,a dlho tu nikto nič nepridal ako vidím.Som len zvedavý ako sa má sestra.Je dobré aj robiť kúpele s MMS-kom.Zo začiatku sa dáva len 6 aktivovaných kvapiek a potom až 30.Je to výborné,len sa chce po kúpeli strašne človeku spať.Ale je to vynikajúca vec,poznám známeho,ktorý sa vtom kúpe a má rakovinu lymf.uzlín a veľmi mu to pomáha.Zdravím všetkých a držte sa.