Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Pricina vacsiny nemoci je v nedostatku vitaminov.Nie,ze by ich ludia nejedli,ale jedia ich v nespravnych formach,alebo sa nevstrebavaju.

Maria ,trpnutie ruk a noh a rozne zavrate anevolnosti su vacsinov sposobene nedostatkom B6. Ten sa uz pri malych davkach alkoholu, cukru,alebo nadmernho pouzitia parfemov vobec nedokaze vstrebat,

Uvediem,sem este stranku

autoimunita.webnode.cz

Nedostatok b6 vedie k rakovine

alicia

mariaa veľa ľudí nechce vedieť, nepýta sa, ale ani ich to nezaujíma. Niektorí ozaj nevedia ani na ktorej strane majú žlčník. Je to predovšetkým na pacientoch aby sa pýtali, vtedy možno aj lekár zistí že pacient niečo o svojom tele a chorobách vie. Som toho názoru že treba sa pýtať a pýtať.

Zdravie uverejnilo damianov článok o mamografii.

zeby

Demaskovanie obchodu s chorobami:
V uplynulých desiatich rokoch som sa usiloval o demaskovanie organizovaných podvodov farmaceutického priemyslu. Poukazoval som na to, že najväcšou prekážkou zlepšenia zdravia ludí na našej planéte je farmaceutický priemysel a jeho ciel žit z rozširovania spektra chorôb. Ako lekár - vedec som bol vo výhode pri pátraní po skutocných prícinách kardiovaskulárnych chorôb a dalších chronických ochorení. Spolocne s kolegami som pomáhal pri dokumentovaní úcinných prirodzených a nepatentovaných alternatív k farmaceutickému obchodu s chorobami. Objav prirodzených molekúl optimalizujúcich bunkový metabolizmus umožní ludstvu predchádzat a do znacnej miery aj eliminovat väcšinu najbežnejších súcasných ochorení vrátane kardiovaskulárnych chorôb, rakoviny a mnohých dalších chorôb.

yxo

kosa snad nechces zviest sucasny stav svojho chrupu na totalitu?Mimochodom mas uz okolo 50-tky co sa cudujes a si predsa zdravotná sestra,to si nevedela co sa mas jest pre zdrave zuby?

[zruseny12]

ETHEL,este jedna vec,aka chyba pacienta,ked sa neopyta?aj ked sa opyta,tak lekari su vselijaky...
a tak ako ja ked som strojnicka,nemoze vediet,lekar o mojom obore nic,tak ani pacient nemoze vediet nic o zdravotnictve...a pojmoch a vyrazov...a to uz nepisem o diagnozach atd.

a len tak mimochodom,ja som sa zaujimala o svoj problem,ked mi bola diagnostikovana TETATNIA,tak som sa na nu pytala,na sposob liecby atd.tak mi povedal lekar,ze je to pekne,ze sa zaujimam.A aj tak mi nic nedal,ani len obycajny letak o tejto chorobe...vsetko som sa o tejto chorobe dozvedela z casopisu a tu na fore...

JE TO STALE LEN O TOM,AKY JE TO CLOVEK-LEKAR-ODBORNIK-A AKY MA PRISTUP K PACIENT.A PRACI,KTORU ROBI...oni su pre ludi,a nie ludia pre nich...

PEKNY DEN...

[zruseny12]

ETHEL...jasne,ze nastala chyba,urcite nie v stravovani,lebo som jedla ZDRAVO,ale v tehotenstve,mi zacali trpnut prsty a to bol znak niecoho,nikto sa o to nezaujimal,i ked som to povedala,len mi nakazali jest vela mliecnych vyrobkov,ze vraj mi chyba VAPNIK...tak som mlieko a ml.vyrobky jedla qanta...

no,a toto bola CHYBA,lebo/ale to nikto nemohol vediet som alerg.na ml.bielkov.kazein,prisli mi na to az teraz r.2008,uz som to pisala/ tym padom sa mi travenie zacalo kazit...TAK TA ZDRAVA STRAVA PRE MNA BOLA NANIC...

ja som sa zle necitila,tak som to dalej neriesila,este ma aj lekar pochvalil,ze priberam UKAZKOVO,ale myslim si,ze ked nieco u lekara poviem,tak oni mali zahajit nejake vysetrenie,a nie ja by som to mala od nich prosit..jasne,TERAZ UZ VIEM,ZE AJ JA MUSIM,SA OZVAT...ALE POTOM NACO SU LEKARI?jeden lekar je rad ked sa pacient zaujimas,iny zasa nie.../ked sa pacient ozve a este k tomu sa robi mudry/
uz teraz viem,ze pri tom trpnuti prstov mali zistovat pricinu,preco mi trpnu...

PRSTY TRPNU,A TO MA VIAC PRICIN,UZ O TOM VIEM VIAC...

ale,to vsetko beriem,lebo chapem lekarov,ze to nemaju lahke,lebo kolko krat sa neda ani vypovedat,ze ako co cloveka boli,lebo aj bolest je vselijaka...ale mna najviac stvu lekari,ktory vobec nemaju zaujem,a aby som zasa neurazala celu nemocnicu,tak musim napisat,ZE PRI PORODE BOL ZASTUPCA PRIMARA/TUSIM-uz sa nepamatam/
NEMOZEM ANI POL SLOVA NA NEHO NIC ZLE NAPISAT,AJ SANITKA PRISLA VELMI RYCHLO,NO LEN ON BOL PRI PORODE A POTOM UZ SOM OSTALA NORMALNE NA IZBE,TAKZE...SI ESTE MYSLIM,ZE KEBY SA VIAC ON ZAUJIMAL,TAK MOZNO BY TO TAK NEBOLO,ALE ON UZ MAL INE POVINNOSTI.

ale,aj tak po tom vsetkom,si myslim,ze i ked som dopadla ako dopadla,mozem byt rada,lebo su aj horsie pripady...

...a keby som mala zasa vsetko vypisovat,ako som chodila po lekarov,unavena,vycerpana a nikto mi neveril,kazdy si myslel,ze som hypochonder,tak toto ma najviac rozculuje,lebo to zacalo prave tym,ze mi nepovedali,ze mam zlu krv,a len preto,ze mi to nepovedali,sa clovek valcil po lekarov a nemal klud na ine veci.
trvalo,to velmi dlho kym som sa nedopatrala s inymi lekarmi CEST IM,co mi je...no a ludi z alternativ.a tu na fore,oni uz vedia o koho sa jedna RNG,Mira,Damian...
nechcela som reagovat,ale musela...aj tak je to uz za mnou...

PO BOJI JE UZ KAZDY KAPITAN...

kosa

mila ethelka vitaj,
nuz nemas v tomto jasno.

moje zubky sa vyvijali za totality, to znamena ze NEDOSTALI moznost sa vyvinut tak aby boli mocne a zdrave.
ked sa mali hrat a vzdelavat, tak boli vystavene surovemu tlaku roznych pajacofilov( ujo Zucker,teta Zmerzlyna, strycek Naanuk,used Vyprazany sunkosyr hranolcekovy-tu podobnost s Premierom cista a nachodna),takze namisto valibukov mala som jedny z najchorsich zubakov v europe), este ze som sa dostala z pazurov naseho zubara do ruk tutejseho dentystu. ten mi tie zuby akotako unormoval ale povedal ze aj pri najlepsej voli a ochrane mi dava zivotnost max dvadsat rokov. vydrzalo to sice menej ako dvadsat rokov ale nejako to vyslo.
nedavno som mala prednasku pre uzky okruh dentistov a mozem ta ubezpecit ze celu hodinu ma pocuvali domace ukoly uz dostali a je nanich ich urobit na jednotku.