Pravda o rakovine - VITAMIN B17

damian

veru aj mne. Kvoli nemu somlietal na SK a podarilo sa ho stabilizovat po tom, ako ho 2 x museli ozivovat, kedze mal zapal pluc a bol maximalne dehydrovany. Po tom sa naramna rychlo zotavoval na udiv vsetkych a zahojil sa mu aj obrovska prelezanina, ktoru povedali, ze sa sama nezahoji bez operacie. Chodili sa na neho pozerat ako na zazrak. Potom odisiel domov. Prilis skoro sa zniszili davky protiplesnovych doplnkov a vyzivy, nevediac, ze choroba (plesen v kosti) bola pravdepodobne stale ukryta. Vysoke davky vyzivy bral asi len 2 mesiace, pritom sa v literature pise, ze sa musi liecit minimalne rok protipesnovymi doplnkami a stravou. To som aj ja vtedy podcenil.

Iste vsak je, ze po navrate do nemocnice sa doktori spravali ako zvierata, a este horsie. Je to nedostojne cloveka, nie to este doktorov. Nasadili vysoke davky dexametazonu, ktory sam plesne sposobuje. A bolo. Prislo zvracanie, totalna zapcha, silny zapal pluc a bolo.

damian

delphia, Patrikovi boi znizene vyzivove doplnky, na co nastal relaps. POdla mna boli potrebne vysoke davky IV vitaminu C. Doktori podali vysoke davky dexametazonu, kory je nebezpecny, po com nastala zastava traviaceho systemu, rozsirenie plesni a Patrik tuto otravu nezvladol. Zainteresovanej primarke som poslal USA studiu o podavani vysochkych davok vit C na zachranu organov, co odmietla, aj ked vedela, ze chlepcovi niet pomoci.

radca

amygdalin,

o uzivani B17 sa dozvies na tomto fore (ak vies citat):

www.zdravie.sk

Ak nevies citat, tak svojmu blizkemu asi nepomozes. Najlespsie bude ak sem napise on/ona sama, lebo si myslim, ze by si mu mohla uskodit.

delphia

damian "hrabkala" som sa vpredoslych prispevkoch a nasla som pribeh Patrika. zaujima ako sa ma, ako sa mu vodi. mas o nom info?
Pridal:
Registrovaný používateľ damian
20/11/2007 15:52
Dnesny Patrikov email...

Ahoj!Damian
Ano súhlasím aby si zverejnoval moje výsledky.
Skype máme len dnes si musíme ešte kúpiť mikrofon.
Na onkologii sme ukončili liečbu,budem sa liečiť iba doma.
oni hovoria že sa mi leukemia vráti bez ich liečenia na 100%.
chcem vediet ak by sa to tak stalo ako sa bude postupovať s liečením?
som si istý že sa nevráti ibaže tí onkologovia v kuse do človeka hustia že robí chybu a že zomrie.
Nevedia nič o mojej liečbe a tak ked im otec ukázal v pondelok výsledky krvi boli šokovaný a už konečne veria že doma mi je lepšie.
Citujem ich slová:Veríme že sa má dobre
Nakoniec sme sa snimi dohodli že raz za mesiac alebo za dva im pošleme cez email.poštu moje výsledky
a prídeme tam osobne všetci traja:otec mama a ja a podpíšeme nejaké papiere.
Dnes k nám príde zas chirurg ktorý sa mi pozrie ma dekubyt.Chce aby som potom šiel na plastiku do šadce.

Prajem pekný zvyšok dna a ked budeš mať čas tak odpíš

PATRI

amygdalin

Zdravim nemohli by ste mi niekto poradit o vitamine b17 ako ho zohnat a ako sa postupuje pri liecbe s nim.dakujem

kosa

alicia,
zisti si kolko sa dozili rodicia Schmidta a kolko on. Som skalopevne presvedceny ze ani jeden nedozil 90-tky.

:)

kosa

alicia,
presne tak.

inac pripomenme si ze vyznamneho jubilea 90. rokov zivota sa dozil byvaly kancelar zapadneho Nemecka sudruh Helmut Schmidt ( SPD).
Je to jeden z prominentov majuci dostup k moznostiam mediciny. Bol fajciarom podcas svojho zivota.