Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

RNG, to je velka pravda s tymi betaglukanmi. sestra chodi na tzv. kvapku krvi, kde zlozenie svojej krvi moze priamo sledovat na monitore. 1-krat sme boli hadam na 2 tyzdne po zisteni diagnozy, chudatko, mala tam len jednu jedinku bielu krvinku. zacala uzivat betaglukan (okrem inych veci, samozrejme), po nejakom case bola zas a krviniek tam bolo ovela viac. inac, aj laboratorne krvne testy to dokazuju. teraz ich ma v norme. len mam jednu otazku. je vhodny aj pripravok, ktory obsahuje nie vytazok, ale pomlete huby napr. shitake, koralovec jezaty, reishi...? sestra uziva betaglukan, to je v poriadku, ja len tento chcem douzivat a nejak sa bojim tych hub, ked su tam cele, kvoli plesniam a tak. ci je to to iste?

RNG

well, co sa da robit, peniaze vladnu svetu. Nas ochranuje jedine demokracia, sloboda slova a tak si mozeme uplatnit svoje zbrane, tj volby proti moci penazi.
Samozrejme ze len vtedy, ked si nenechame diktovat skorumpovanym byrokratom, co si uzurpuju moc nam napriek ustave diktovat a obmedzovat slobodu.
Inac na tu experimentalnu metodu zvysovania NK bielych krviniek.
To je predsa davno znama skutocnost a da sa to velmi lacno a ucinne previest doplnkom betaglukanov, 3x400+ mg denne.
Betaglukany v tychto davkach zvysuju cinnost existujucich NK krviniek az na 8 nasobok a postupne sa zvysuje ich pocet , za 20 dni az na 3 nasobok.
A betaglukany su len vytazky z hub alebo kvasnic, su to len komplexne sacharidy, tj uplne bezpecny doplnok.

Ja som ho osobne pouzil na 5 pacientoch rakovinaroch, kde okamzite zacali pracovat. Zialbohu sa dvaja z nich dali nahovorit na dalsie chemoterapie, ktore ich pochovali.
Samotne betaglukany a NK krvinky ale nestacia na odstranenie rakovin, lebo dovod je aj zamorenie toxinami, tazkymi kovami a roznymi nakazami. Takze treba adresovat aj tie ine priciny, nie len ich dosledok, nador samotny.

kaciatko7

kosa, dobre, ucinne a lacne nahradzaju drahym, zlym a neucinnym. niezeby som uznavala nejaky ibuprofen, ale uvediem ho jak priklad...kedysi clovek vosiel do lekarne, vypytal si, zaplatil a porucal sa. teraz sa pod farebnymi krabickami s obsahom ibuprofenu prehybaju police v lekarnach...jeden na kramy, dalsi na zuby, treti na kosti, stvrty zeleny, piaty ruzovy...a pritom stale ten isty stary znamy ibuprofen. akurat ovela drahsi a s honosnejsim nazvom. minule idem do lekarne, bolo mi treba psylium, z police kukali na mna asi zo styri, samozrejme po precitani zlozenia same E-cka, prichute, farbiva a psylia minimum. tak pekne domov, pred pc a hladat. najst, napisat na listok a dat lekarnicke. zlata pani objednala, pockala som 3 dni a bol dokonca lacnejsi ake tie zazraky z police a este k tomu 100%. proste, dobre veci nejak z nasich regalov pomaly ale iste miznu :(

kaciatko7

RNG, je to poriadne svinstvo. a preto sa v ziadnom pripade nemozno cudovat, ze onkologicky pacient, ktory sa rozhodne odmietnut ich vrazednu terapiu, sa vystavuje natlaku zo strany lekarov, zastrasovaniu, obrazne povedane nevyhne sa tomu, ze mu budu hadzat polena pod nohy. a pritom su to obycajni pokrytci, pretoze, ked ochoreju oni, s radostou vyuziju nejaku alternativnu liecbu, kedze vedia, co ta ich obnasa.
napr. aj take reklamy v TV, polovica je o tom, ako papkat margariny na znizenie cholestorolu, jogurty probio plne E-ciek atd. a druha o liekoch, ktore ta problemov, ktore ti vyvolala prva polovica, zbavia...aj to je len hnusny biznis. zaujimave, ako sa zacali propagovat margariny namiesto obycajneho masla, tak len stupli srdcovo-cievne ochorenia (a pritom podla reklam by nam nic take hrozit nemalo). takisto rozne aktimely a ine hovadiny, ktore akoze obsahuju probioticke kultury, preco potom stale viac a viac ludi trpi na rakovinu hrubeho creva?
najhorsie je, ze niektori ludia aj zo strachu, ze by sa im nedajboze nieco mohlo stat, ze im doktor bude robit problemy alebo co, radsej ho posluchnu, aj ked v podstate vedia, ze im to nepomoze.
je to vsetko o ludoch, pokial sa nezmenia ludia a nezoberu svoje zdravie do vlastnych ruk, system sa nezmeni.
je to smutne, co vsetko si ludstvo necha natrepat do hlav.

kosa

RNG,
pokjal bude eksistovat SLOBODA PREJAVU tak to nemusi byt tragicke.

nje tak davna skusenost tunak:

kupovali sme njeco v Holand a Baret. Prisla jedna pani a pytala si caj z StJohns Wort.
Kedze ho nemohla najst, tak som jej povedala situaciju ze od minuleho roka prestali tento caj v sjeti HaB predavat.

jej komentar bol:
''o jeden efektivny prostrjedok na trhu menej..''

RNG

Kaciatko, v USA ide na zdravotnictvo vyse 17 percent hrubeho narodneho produktu(GDP pozri napr na www.bea.gov)
takze sa jedna o 17 % z 14.25 triliona=zhruba 2424 miliard dolarov.

V zrovnani s tym doplnkovy priemysel mal vyrobu 25 miliard.

Na rakoviny ide skoro polovica tej sumy, takze nemozeme predpokladat, ze by dovolili prejst na ovela lacnejsi prirodny pristup.
Druha skoro polovica ide na problemy okolo cirkulacie a poraziek a infarktov, takze ani tam sa neda predpokladat, ze by to riesili inac, cez cistenie ciev lacnymi doplnkami a zmenou stravy, antioxidanty a posilnovanie tvorenia kolagenu(vitamin C, E aminokyseliny a hromada inych ucinnych antioxidantov, pripadne enzymi)

Takze nam zostava len ta mala skupinka lekarov, co sa neda zastrasit a propaguje a prevadza tieto alternativne metody

kaciatko7

kosa, nedakuj, rado sa stalo, snad si nedam na vas kydat kadekym...a okrem toho, bez vasich prispevkov by to tu bolo dobre o nicom, zato radcove by mi ani velmi nechybali. no ale co uz, kedze ma chlapec momentalne poslanie to tu narusovat, no co uz s nim.