Sex bez 100% lásky?

Príspevok v téme: Sex bez 100% lásky?
nezalubena

Ahojte, mám takú malú dilemu. Do svojich 23 rokov som bola panna. Prvý partner ma nechal po 3 mesiacoch a trvalo mi 2 roky sa spamatat. Teraz som si nasla noveho, ktory ma hrozne lubi a zniesol by mi aj modre z neba. Problem je ten, ze ja ho nelubim. Je mi sympaticky, sme spolu uz 4 mesiace, rada sa s nim bozkavam a vsetko okolo, no neviem mu opatovat jeho city. Je z toho zufaly. Teraz planujeme ist na vikend prec, a asi pride aj na sex. Dokazali by ste mat prvý sex s niekym, kto vas neskonale lubi, ale vy jeho nie ?

nezalubena

Ja si uvedomujem, že 3 mesiace sú smiešne krátko. Lenže v tom partnerstve som sa cítila, ako by som fakt bola naplnená a s niekym, kto mi rozumie. Mali sme strasne vela veci spolocnych a aj rovnaky pohlad do buducnosti.
Sucasny partner je taky, ze ma hrozne lubi, je mi s nim pekne ale nemam tam to wow, s tebou chcem prezit cely zivot. Ja viem, ze si budete mysliet, ze som sialena, ale asi malokto spozna pravu lasku a svoju pravu polovicku. Teraz cakam oponovanie, ako to nemohla byt, lebo nevydrzala, no niekedy sa musite rozist, aj ked dovod je totalne banalny... Nechcem aby ste ma sudili. Ak by tu niekto naozaj lubil, tak by sa z pravej lasky tak skoro nedostal. Nebola som ani posadnuta, ked sme sa rozisli s byvalim, tak som ho nechala na pokoji, nevytelefonovala ani neprosikala aby sa vratil. Nemal cas, tak nevadi, zivot ide dalej.

Sejla

poviem ti to ako v rozprávke, ale fakt to tak je.... láska môže byť aj viac krát za život... len stačí akceptovať fakt, že jedna druhej sa nikdy nebude ani zďaleka podobať. Je to tak, že s novým človekom zažiješ iečo kompletne nové, iné... tvoja hlavička si musí nájsť inú cestu, než tú, ako pred tým, no cieľ zostane rovnaký.

nezalubena

cokokeksik, presne aj ja si to myslim :) nikdy by som ho nepodviedla a je iné, keď baba neľúbi a má sex a iné keď chlap neľúbi a má sex...

cokokeksik

laska moze prist aj casom...ked je k tebe niekto dobry, nebude to take zlozite...sama som toho prikladom...a milovanie moze vyrazne pomoct, buduje sa tym silnejsie puto a krajsie ako s clovekom ktory ta ma velmi rad a bude k tebe pozorny to ani nemoze byt. Neskor by si mohla lutovat, ak nahodou natrafis na takeho ktoreho mas ty rada a on teba az tak nie. Tam by to mohlo dopadnut vyrazne sebeckym sposobom prveho sexu a mohlo by to sposobit nevolu to opakovat s kymkolvek inym.

nezalubena

Mimulus ,myslíš si, že on to nevie a necíti ? on mi povedal, ze bude sebecky a nepustil by si ma uz, len keby som sama chcela odist...

nezalubena

Veď ja mu to naznačujem. Ja ho mám rada, nemám ho len na sex ! Beriem ho ako kamaráta, rada mu pomáham. Len ho neľúbim...
Fakt som čakala, že sa zaľúbim, no nejde to, hoci si rozumieme a chemia tam je. Fakt divne.

Mimulus

Ak ťa on ľúbi tak to ukonči!!! Alebo mu to povedz! Ak by to bolo naopak tak by si bola rada ak by niekto bol s tebou len kvôli sexu a keby si ho nechcela tak by jednoducho odišiel...?
Je to maximálne sebecké!!! pre mňa za mňa sexujte ale povedz mu, že ho nemiluješ!!!