Ako schudnut 10 kil do 2 mesiacov?

cvrk

zitkaBA:
33kíl za 2mesiace?ako sa ti to podarilo... ako si sa stravovala?mala si dajaku dietu alebo nieco?...dakujem ti za odpoved... sem velmi zvedava ako si to dokazala...

XIXI123

aj ja potrebujem schudnut 10 kíl do leta :D skuste 90 dňovku ak ju budete dodržiavat striktne a trošku si upravite sacharidový den tak kila idu v pohode dolu!:D

MImuschka

ahojte,

mam 16 rokov a 170 cm vazim takmer 90kg...prosim pomozte mi nejako schudnut lebo kazdy sa mi len smeje a takto je zivot tazky....prosim vas poradte mi niekto.....moj email je simi11112@azet.sk

Schnuffi

ahojte,

ja mela podobny problem. Pribrala jsem za posledni 2 roky skoro 20kg a tak jsem si rekla, ze uz s tim musim zacit neco delat. Bohuzel nemam moc casu na sport a tak musi stacit strava. Co mi pomahlo je vypocet BMI (na internetu) a zjisteni si kolik kalorii denne muzu snist. Ve vetsinne pripadu je to kolem 1600kcal denne, ktere kdyz budete jist, tak zhubnete. Za mesic mam dole prvni 4kg a jsem spokojena. Pokud se k tomu pripoji sport je to samozrejme jeste lepsi :o) A pri 1600kcal opravdu hlady netrpim. Jen nesmim denne snis tabulku cokolady ;o) (bohuzel.. az vymysli nekdo cokoladovou dietu, jdu do toho ;-D ) tak hodne stesti!!!

smile7893

ahojte ja som si vstúpila do svedomia začiatkom prázdnin..mám 161 cm a vážila som 74 kíl čo bola dosť veľká nadváha..ale povedala som si že to už stačí a rozhodla som sa,že niečo budem so sebou robiť a tak som začala športovať a nejedla som neskôr ako o 18:00..podarilo sa mi za tie dva mesiace schudnúť 9 kíl..chcela by som na sebe ešte pracovať a dala som si záväzok,že do vianoc schudnem ešte 5-6 kíl..dúfam,že sa mi to podarí..
PS:mám pre vás odkaz: NIKDY TO NEVZDÁVAJTE!!!!

zuzka55

ahoj som zuzka a chcela bi som vedet ako mam schudnut mam 16 rokov a vazim 58 to je dost co mam robit a ako sa mam stravovat.