Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?

Príspevok v téme: Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?
Jeanette6

Tá žena má na starosti jeho účtovníctvo. Je o 7 rokov staršia a videl ju dokopy 10minút, lebo začala preňho pracovať len pred 2 týždňami. No a včera mu z ničoho nič napísala, prečo sa na ňu tak milo pozerá! On jej vraj napísal, že nechápe aký pohľad má na mysli a ona na to že: nie je dôvodom vášho milého pohľadu, že som do vás zamilovaná? Tá veta nedáva zmysel, možno chcela napísať, že on je zamilovaný. Podstatné je, že to je žena jeho kolegu z práce, majú malé dieťa!! Napísal jej čo to má znamenať, že má vážny vzťah a ja som to čítala a žiadal o osobné vysvetlenie mne, nedvíhala tel. a nakoniec napísala, že sa nám ospravedlňuje, že on jej naozaj nedal dôvod! s...a jedna! Najhoršie na tom je, že on mi zatajil kto píše! Vraj to chcel vyriešiť sám, lebo sa bál mojej reakcie, ale náhodou som na to prišla! Mám chuť jej zavolať a povedať od srdca čo si o takých k....ách myslím!

repka

Ovecka.. ty si druhy extrem..
...uz kedysi zeny za zamienkou chlapovi doniest obed do roboty si checkovali tieto slapky..
..nie je zlocin :D.. co uz budeme totalne vsetko na tuto mieru stavat? ta v robote sa laicky povedane zachovala ako jedna obycajna drza krava..
a Ovecka na co dookola riesis ci ona skocila na chlapa alebo nie.. mne z jej prispevku sa nezda zeby to bol problem, ale skor ze je totalne nasrata na tu zensku.. na chlapa nemusela kricat, to sa uz davno povedalo..

0vecka

2 Laara nieje predsa zlocin vyjadrit sexualnu nachylnost k niekomu kto mi je sympaticky a v pripade ze mi da najavo ze ju nezdiela sa stiahnut.... tuto slecna nespravila nic zle... ale zakladatelka pisala nieco v zmysle ze sa s tym svojim pohadala... a o tom som este nepocul ze by som bol zodpovedny za SMS ktore dostanem...

Laara

aka furia? to na zaklade coho si ju takto oznacil?..ona nikde nepise, ze jej bola dat skutocne po papuli, vynadala jej alebo bola zalovat jej muzovi, pricom nic ine by si dotycna nezasluzila..ale tym by sa len znizila na jej pofidernu uroven..co je na tom, ze sa dievca rozhorcuje nad tym, ked sa medzi nu a jej frajera snazi votret niekto treti? ak jej bude balit chlapa kadejaka drza cundra, tak ona ma byt ticho, drzat hubu a krok a chlapec sa bude tesit zaujmu? :D to uz kde sme toto? sa mi sniva..

Jeanette6

Ovecka samozrejme, ze to myslim vazne, ved som sa ho pytala, ci to je kvoli mne? Povedal mi, ze sa bal, ze mu nebudem verit, ale to som hned uviedla na spravnu mieru a potom citujem: Je mi zle z toho co napisala a z toho ze budem cely den s nimi. Takto to bolo.. Nie som furia, nevrieskala som nanho, max 5 minut som sa vykricala, ale nadavkami smerom na nu...

0vecka

2 Jeanette6 to nemyslis vazne... takze chlapa boli brucho lebo ho jedna zenska zacala balit a ked jej povedal ze je zadany tak prestala?? ale to ze ma doma furiu to s nim ani nezamavalo?

kazdy chlap sa potesi zaujmu...

Jeanette6

Ovecka ved mi sam povedal ze brusko ho boli kvoli nej a tomu co napisala a tomu, ze musi byt teraz cely den s jej bratom a muzom! Si najskor precitaj diskusiu... A to co napisala Repka presne vystihuje moje myslienky. Ja sa na nic hrat nikdy nebudem! Su na svete rozne povahy, vies?

repka

dnesne vztahy su take povrchne.. na jednej strane baby hovorite ake ste ohladuplne, chladne v kazdej situacii no na druhej strane si len hryziete casto do jazyka a hrate divadielko pred partnerom.. tak to o com je? zasa len zenska co sa bude hrat na mucenicu.. a bude tisko ked ina slapka jej bali chlapa.. a potom zrazu bude stat nechapava preco sa moj chlap vychrapal s tou k..rvou z roboty? aj tym zenskym by mal niekto ukazat ze to sa nerobi - drze su ako neviem co.. netreba robit ale sceny chlapovi, ale zeny majte obcas gule...

0vecka

no nevim ak toto nebola histericka reakcia tak fakt nevim... ked tvoj chlap ma z teba bruchabol tak si to urcite super zvladla :)...