Panna alebo tehotna

Príspevok v téme: Panna alebo tehotna
mata00000

prosim vas pomozte mi mam 14 rokov a dnes rano som mala zaniest moc ku doktorovy a mama vyzdvihla vysledky prosim vas da sa s mocu zistit ci som tehotna alebo niesom panna? strasne bola cudna moja mama v telefone ze sa porozpravame o tom ale nechapem co to moze znamenat lebo mnam taky pocit ze nieco stoho urcite ale viem ze som s nikym nespala ani nic prosim vas co to moze znamemat

Agnes999

To su take veci, ked niekto znie divne v telefone a potom si domyslas, casto zbytocne. Ja som raz bola na vysetreni krvi, povedali mi, ze si mam zavolat pre vysledky. Volala som, sestricka mi hovori, ze si ma prepne do druhej miestnosti, pozrie sa mi na vysledky a povie mi. Prepla ma, potom mi to zdvihla a hovorila, ze to sa neda povedat cez telefon, ze musim dojst osobne. A ja som sa zacala zozierat, co mi asi tak nasli, urcite nejaku strasnu chorobu, ked mi to nechce povedat cez telefon! Normalne som par noci nespala. A potom so si dosla pre vysledky osobne a nic mi nebolo, uplne zdrava! Pochopis to!

Slecna A.

a ci si panna je len a len tvoja vec. Nesvieti ti to napisane na cele, nekuka ti to z oci a neda sa to zistit ani z mocu....

Slecna A.

dievca, uzijes si tu este peknu sprsku komentov.......
Ked si panna, logicky nemozes byt tehotna...Ano, aj ja som dostala v skolke pusu na licko a myslela som si, ze budem mat s tym chlapcom deti. Ale to som mala 5 rokov. Kym si vypustila zo seba tuto myslienku a napisala ju sem, mohla si si uz sto raz prestudovat prirodopis, ci ako sa tomu dnes hovori :D Urcite je tam cast aj o ludskom tele...minimalne si mohla nabehnut do miestnej kniznice a nasla by si kopec kniziek o ludskom tele.
Zena nemoze otehotniet bez pohlavneho styku.

pilulka

p.d. :D a tak ma 14 :)
mata0000 skor mas zle vysledky moca asi preto bola znepokojena. Len pre informaciu, z moca sa da zistit ci si tehotna, ale ze ci si este panna nie. A pokial si s nikym nespala, co dufam, kedze mas len 14, tak neviem co stresujes.

lilyianka

ktovie, možno si ti len namýšľaš, možno tvoja mama mala zlý deň v práci, niečo jej nevyšlo, možno je unavená, vyčerpaná, vystresovaná a ty si si to premietla hneď na tvoje výsledky testov ...

mata00000

Ved hej to mi doslo ale no ja to nechapem strasne mam stoho pocit ze akokebz nieco stoho zistili alebo co ale aj ked som nic nemala no neda sa to proste vysvetlit