Zhorsenie pleti antikoncepcia Belara

Príspevok v téme: Zhorsenie pleti antikoncepcia Belara
Mary678

Ahojte, dlhe roky som uzivala antikoncepciu Diane 35 , nemala som
S nou ziadne problemy, krasna plet, nemastne vlasy, vsetko ale akonahle sa pred par mesiacmi zacal riesit problem s Diane 35, ze vo francuzsku ju zakazali a pod. Gynekolog mi povedal ze pre istotu ju zmenme a tak mi kvoli tomu ze spm ju brala hlavne kvoli pleti predpisal Belaru, ppvedal ze ta je tiez na akne len ma ine zlozenie tak som si ju zmenila odvtedy je to s mojou pletou katastrofa, akne sa vratilo, zacervenane vyrazky, uplne otras, beriem ju uz 3 mesiac pretoze je mi jasne ze musim chvilu pockat dokym si telo zvykne a preto zatial nestresujem aj ked som uz na nervy.. Akurt spm zacala brat tretie balenie a tak si hovorim ze ak toto doberiem a plet sa nezacne upravovat tak neviem co budem robit.. Diane 35 brat uz nechcem kvoli tej kauze ale na f druhej strane by som chcela aby sa mi navratila moja brzproblemova plet.. Myslite ze to ma vyznam brat dalej ked uz teraz mam pokazenu plet? Ma niekto skusenost pre zmene antikoncepcii ze kolko musim este cakat aby sa dalo vsetko do normalnu? Nechapem ako mozem mat zlu plet ked na pribalovom letaku je napisane ze je na tazke formy akne.. Prosim poradte co mam robit :-(

andynkandynk

Ahoj mary678 chcem sa spytat ako sa tvoja situacia nakoniec doriesila...kedze mam rovnaky problem, idem brat tretie plato a v zivote sa mi toto s pletou co teraz nedialo :-/ belaru som uz uzivala predtym a pocas nej som mala peknu plet ...no teraz co mi napachala budem dlho davat doporiadku....teda fakt neviem ci to dat za vinu s urcitostou jej, strave, mlieku, stresu, chybajucemu vit D, alebo inym zmenam ja uz fakt neviem, preto by mi pomohlo keby das vediet ci si ju vysadila, zmenila alebo brala dalej a co nasledovalo....alebo ostatne baby s podobnym problemom.dakujem ;)

Agnes999

Ja som tiez brala Diane 35 a tiez mi to pomahalo na plet. Kvoli tej kauze by som sa ja osobne toho nevdzavala, kazdy liek moze niekomu ublizit, niekto na to proste moze mat alergiu a pod. A trombozu moze sposobit hociktora HAK, ale zdravym ludom nesposobi, to vacsinou ked to maju v rodine, fajcia a su starsie. To su rizikove faktory. Ale rob ako myslis, ak sa jej bojis, daj si ju zmenit, su aj ine HAK, co na plet pomahaju, nejake s vyssim obsahom hormonov. Jeannine napr. tiez.