Nechcem poziciavat svoje poznamky

Príspevok v téme: Nechcem poziciavat svoje poznamky
milena90

Chodim na VS a navstevujem vsetky prednasky a pilne si pisem vsetky poznamky. Vacsina spoluziakov na ne nechodi a ak aj pridu, tak po podpisani prezencky odidu, alebo si vobec nepisu poznamky. Je tu skoro koniec semestra a uz si vypytuju odo mna poznamky, aby si ich scanovali a potom to zavesuju na celorocnikovy mail. Ani sa nepodakuju, nic a drzo moje poznamky siria dalej. Aj ja by som radsej lezala doma v posteli, alebo si citala na prednaskach casopisy, ale svedomie mi to nedovoli, taktiez moja dobrota mi nedovoli poslat ich do p***, aby som nevyzerala ako bezcharakterna krava... Ale uz aj moj pohar trpezlivosti pretiekol, hlavne ked ja som potrebovala nieco a neboli schopni sa mi revansovat(preposlat ulohu a pod.). Ako im mam taktne povedat, ze dany stav je neudrzatelny a ze im uz nic nepoziciam? pripadne, co si mam vymysliet?

milena90

Ked ja som ten typ cloveka, co nevie povedat narovinu nie...
a na vacsinu predmetov ani knihy nemame, ucime sa len z tych poznamok, ktore si piseme na prednaskach a u nas to vyzera tak, ze zo 60tich ludi si piseme poznamky len dve.. A za tou druhou sa nikto kvoli jej povahe neopovazi ist:D, tak preto chodia za mnou..

Emily opat

No mas na vyber... alebo budes pokracovat v poziciavani a vnutorne sa zozierat, pretoze ty im ich v skutocnosti pozicat nechces (nepis hluposti, ze ti to nedovoli tvoja dobrota). Alebo im povies, "nie nedam vam ich" a potom sa budes zozierat tym, co o tebe asi vravia medzi ostatnymi,
Mas to tazke :)

Cestovatel30

Povedz ze sa ucis z knihy a ze poznamky uz nemas, alebo ze ich mas u babky a ze normalne sa ucis z knih. No problem.