Šteniatko - smutne

deepurple

musíš sa pekne k nemu prihovárat,mojkat, hrat sa s ním, hladkat ho aby cítil záleží ti na nom, že ti može verit, že ty si jeho gazda.Ber si ho do lona ráno ke vstala som dala som si ho na rameno a nosila ho a on bol štastný mal pohlad z vtáčej perspektivy.Hovor k nemu a intonácia je velmi doležitá.vela ho žmohli,malá masáž urobí svoje on sa preberie a dobre mu dávaj papkat masko a mliečko s piškotami zbožnuju.

Deria

ked steka, to je lepsie znamenie ako keby ani nemukol.:) take steniatko postrada este matku a preto hlada teplo tela a moznost sa pritulit. preto sa mu treba hlavne prve dni venovat co najviac. ale nezabudni, ze potrebuje aj vela spat. pozor na hracky a drobne veci, z ktorych by mohol odhryznut, (co bude urcite skusat:)) aby nieco neprehltol, takisto drobne veci, lebo steniatka su este hlupucke.

lolypop

Dakujem , dnes aj ja čakám že bude plakať :-) celý den spla a behal a spal a behal.No dnes ked spal tak sa z ničoho nič postavil a začal štekat a bol taký vystrašení , asi mal nočnu moru :)

amanda23

moze to este par dni potrvat..nas psik bol na prvu noc ulozeny do kosika pod moju postel, ale v noci plakal, tak som si ho supla pod perinu, tak sa ukludnil a celu noc sa ku mne tulil, ked som odisla druhy den do prace, spal cely den na mojich teplakoch, aby citil moju vonu, treba mu dat aj do jeho koterca nejake spotene oblecenie svojho panicka, tie pachy ho upokoja, zabera to a urobit mu nejaky program..

lolypop

Hračku žu ma frajerka dala bratovi macika tak už ju dostala ona pomaličky hryzka :) Dakujeeeeeeem.Som bez seba z takeho zvierata

Marsmeloun

no aj pre nu je to nové prostredie a stres ... neboj za chvílku si na vas zvykne , a budete najlepší kamarati :D skus ju potesiť dákou hračkou možmo ..:D