Viem ze ma lubi ale

Príspevok v téme: Viem ze ma lubi ale
renata25

Ale uz sme spolu pol roka a este ma nepozval do kina, do divadla, na veceru (ajtak by som si dala len salat alebo pitie ale ide mi o princip) :( naucila som ho ze mu u mna uvarim veceru (milujem varenie) ale uz si pripadam ze makam makam, ide to do penazi a ja necitim ze by som prijimala (iked lasku mi prejavuje dostatocne, je velmi nezny, vsimavy, vkuse ma objima, hladka, ale toto tiez podla mna k tomu patri) :( ako to podla vas riesit? lubim ho, nechcem kvoli tomuto aby sa nam pokazil vztah ale ako mu to povedat ze by mohol aj on pre mna nieco? nie ze by nechcel ale ho to asi nenapadne a mna to trapi ked vidim naokolo kamosky ako su vkuse niekam pozyvane..

reanta25

uz som mu raz povedala ze by som rada bola keby sme niekam isli ale ok poviem esteraz..ale neviem nejake mi to pride divne aby som mu stale hovorila ze rada by som bola aby ma niekde pozval, aby mi napisal aspon raz za cas sms, aby mi raz za cas kupil kvet,..to by nemalo byt prirodzene ak ma lubi? neviem
a suroviny kupujem ja..a nie je to tak ze ma robi stastnou ked nieco uvarim (ani mi nepodakuje za to :( lebo nie je zvyknuty z rodiny co chapem) a ked neikedy neuvarim tak sa ma spyta ze co bude jest kedze je hladny takze v podstate nemozem neuvarit
ok takze asi si mam vsetko vypytat? ok len som chcela taky objedktivny nazor nezainteresovanych zien :) tak vdaka za nazory

TinaM

Neviem, ci som to spravne pochopila, ale tvoj problem ani nie je to, ze nikam nechodite, ale skor to, ze on ta nepozyva (cize ten financny aspekt)?
Ak ano, potom sa ta opytam- kto kupuje suroviny, ked varis? A suhlasim s kafik, normalne mu povedz, ze chces niekam ist a potom sama uvidis, ci ta pozve (a aj zaplati) alebo nie.

kafe

ešte k tomu vareniu pre neho - on si myslí, že tým ti robí službu. To TY predsa rada varíš, a keď to on zje, robí ti vlastne obrovskú radosť, lebo môžeš zase iba variť a variť a variť. On to nebere, že robíš niečo pre neho, ale naopak, že on tým robí radosť tebe.

kafe

to sa robí tak, že otvorím papuľku a poviem: -Potešilo by ma, keby sme sem-tam išli von, do kina, divadla, na večeru.- Prepáč, ale nerozumiem, ty sa ho hanbíš?? Alebo nevieš povedať čo chceš? Ak máš pocit, že iba dávaš, tak s tým prestaň a obmedz to trochu. Chlapi reagujú na jasné požiadavky. Ak mu nepovieš, čo chceš, bude si myslieť že ti dáva všetko a si spokojná.