Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

nunu15

Na internete som spozala uzasneho chalana a sme spolu mesiac uz sme sa aj stretly a chodime spolu von aj na rande proste uzasny je

Anjelik 1805

Ahoj,

áno, dá sa tam nájsť dlhodobý vzťah, ale musíš poriadne pátrať, pretože sa tam nenachádzajú veľmi dobrí ľudia...teda v poslednej dobe podľa mňa...a u mňa to bola len náhoda, že som práve natrafila na úžasného chalana, s ktorým som už 5rokov aj 3 mesiace, bývame spolu a plánujeme bábo a pod. :)

Takže ti držím palčeky, nech ti všetko vyjde :)

fotoace

Rad by som prispel svojim malym pribehom. S priatelkou sme sazoznamili na pokeci pred tri a pol rokom najskor to boli 4 mesiace pisania a az potom ked mala depku so svojho priatela ma poziadala o stretnutie. bol som jej oporov a kamaratom. Zalubila sa do mna. Ja som si jej lasku nechcel pripustit pretoze som si myslel ze milujem inu no zalubil som sa aj ja. Predvcerom to boli 3 roky co sme spolu. No co nam pokec dal nam teraz aj berie. Je to asi kriza pretoze uz spolu byvame a vztah je uz trosku stereotypny aspon ona to tvrdi. Opat zacala chodit na pokec a pise si tam s chalanmi. Na moju otazku preco ze sa len nudi. ale s jednim si uz za par dni napisala 700 sprav opisalami ako si maju stale co povedat. dokonca ju zavolal do kina v den naseho vyrocia a ona sla. bolelo to pretoze ma oklamala ze ide inde. Nechcem ju stratit ale neviem ci mam moznost to zmenit. Nosil som ju na rukach a dal by som jej aj modre zneba. Velmi ma to trapi a zoziera a stale mam pochybnosti co sa deje. Dovera je dost otrasena. Takze uz len jedno. Pokec je miesto kde su naozaj rozny ludia 90% je zrejme pardon za vyraz odpad ktory chce len sex ale su tam aj chalani ktory su citlivy a ked miluju tak uprimne. a prave taky sa najskor mozu spalit. Pokec moze davat ale dokaze aj brat. Moj vztah je to zial prikladom. Ak to prekoname tak budem stastny ale ak nie. Caka ma dlha doba temna.

bozkavatko

Ahojte, musím sa pridať. V marci 2011 som bola slobodná a z nudy som písala na plochu či sa nájde niekto na zoznámenie. Napísal mi chalan, ale že nehladá vztah, že je v nemecku, písali sme si spolu dva týždne ako si predstavujeme vzťah, svojho partnera a tak..dlho do noci..:) mala som pocit, že ho ľúbim ale rozum vravel NIE, VED SI HO NEVIDELA, NEPOZNAS HO. po dvoch týždnoch mal prist na tyzden domov na SR a tak som ho pozvala na nezáveznu kofolku :) bola streda a on si kupil auto a potom sme šli von. Mala som po písomných maturách a tak ma pozval cez víkend na disco, bolo to zvláštne ale niečo nás k sebe veľmi ťahalo ale vztah na dialku sme nechceli, napokon sme to riskli, týžden som u nich bývala, potom dva a nakoniec že ete dva kým pojde do nemecka. Nakoniec si našiel prácu doma a povedal, že kvôli mne nikam nepôjde. Je to 2,5 roka čo spolu bývame, naše auto s nami všetko prešlo, presťahovali sme sa do čiech a plánujeme deti :) nikdy som tomu neverila ale náš vzťah sa vyvíjal presne ako sme o tom snívali, ked sme si písali :)

sumsumienka

Ja som sa zoznamila s mojim priatelom na pokeci a sme spolu uz 5 rokov. Klape to vyborne.
Ono my sme sa poznali uz aj predtym z videnia, ibaze nikdy sme sa nerozpravali, jedneho dna mi napisal a odvtedy to slo samo :)
Ale mam aj zlu skusenost, stretla som sa s kamaratom z pokecu, o ktorom som mala mienku, ze ho poznam a je super chlapec (2 roky pisania), no ihned po stretku som zrusila vsetky kontakty s nim... Prisiel opity, robil mi hanbu v kaviarni a takmer ma sotil zo srandy pod auto... Ludia su vselijaki, bohuzial, nikde nemas istotu...

Mimulus

Aspoň vidíte s kým chodíte von. Ja vám tie skúsenosti doprajem - veď si vyberáte sami s kým pôjdete a s kým nie :)

Nikto vás nenúti :)

Aj na soc. sieťach sa vyskytujú nádherné, inteligentné bytosti s veľkým srdiečkom.

Každý človek nájde len to, čo sám hľadá :)

helenhelen

skúsenosti katastrofa... nielen Pokec, ale aj Twoo, Badoo... Nie je možné nájsť normálneho muža. Jedna skupina zakomplexovaných a neschopných chlapov, ktorí potrebujú ženu buď k deťom, alebo do svojej domácností. Prípadne, čo je horšie, žiadnu domácnosť nemajú a potrebujú strechu nad hlavou a chcú sa hneď nasťahovať (((
Ďalšia skupina šikovných,zabezpečených mužov, ktorí si vedia zariadiť a viesť samostatný život. Partnerku vlastne nepotrebujú inak, len na sex.... A nechcú vzťah, potrebujú stále nové a nové ženy, stále zmenu. Majú na to financie a zázemie a tak žijú promiskuitným životom....
Toť moje skúsenosti sorry

nikušik33

...v podstate sa to dá, je to o rovnakom šťastí ako niekde vonku. Možno tam nieje osobný kontakt hneď od začiatku ale z môjho pohľadu lepšie ako niekoho spoznať polonapitého v bare :D samozrejme aj pokec je hop alebo trop.

A moja skúsenosť. Pred pár rokmi sa mi v meste cestou do školy denne zdravil jeden chlapec, po mesiaci-dvoch si ma našiel na pokeci, tam sme konečne prehodili pár slov a teraz máme za sebou viac ako 4-ročný vzťah.