Psychická tyrania, nebezpečné lieky, úzkosť, panika, mizéria...

Príspevok v téme: Psychická tyrania, nebezpečné lieky, úzkosť, panika, mizéria...
darkomnia

Ostať doma v psychickej tyranii prerastajúcej do fyzickej podoby, kde aby som prežila musím brať antidepresíva a ďalšie lieky, ktoré by sa brať spoločne nemali alebo ísť to oznámiť a dúfať, že všetko bude lepšie?

Mám 16, bola som fyzicky týraná (škretenie), psychicky (potláčanie morálnych hodnôt, ľahostajnosť, nedôvera, špina, smrad, bordel, asocializácia), prešla som si šikanovaním, alkoholizmom, znásilnili ma, nedokážem normálne jesť (buď sa prejem a časť vyvraciam alebo dokážem deň nejesť a následne mám vlčí hlad a viete ako skončím, lieky tie stavy zmierňujú). Nedokážem takto žiť. Zabila by som, mám v sebe množstvo hnevu, skazených myšlienok, sledujú ma, nemám súkromie, odmietam takto naďalej žiť a moja mama sa zaujíma len o žranie a špinavé prachy.

Klamstvá, bezduchosť, nezáujem...

jedulka

všechno si v klidu promysli.Pomůžu ti,když budeš potřebovat.Klikneš na můj nick a je pod ním můj email.

jedulka

jsi velmi mladounká,ale né hloupá.Obrať si věci kterým nerozumíš a podívej se na ně z druhé strany.Představ si, že máš dítě holčičku,jak by jsi tohle co dělají tobě s tvým dítětem?

darkomnia

Takto by som svoje deti veru nevychovávala. Nenechala im voľné ruky. Sú tam výhody no.. Viete, ju mama bijávala. Ja som ani raz nedostala od nej facku. Pôsobí na psychiku, nemáme normálnu domácnosť... Pred dvoma rokmi som utiekla z domu ku priateľovi. Ich rodine trvalo ale zvykli si na mňa. Mame to bolo v podstate jedno. Nechodila som do školy. Išlo jej len o prídavky na deti. Za všetkým vidí prachy... Ja neviem ľudia, či je toto normálne.. Znásilnili ma, nereagovala.

jedulka

to si děláš ze mě srandu to ti řekla psycholožka, co je to za krávu? Najdi si hned jinou, neboj se všichni nejsou takový kreténi.Jestli tomu dobře rozumím, jsi těd mimo domov? V klidu?
Nevím co se stane když tam pošlu kriminalistu ale v ústavu určitě neskončíš.Oni tě jen straší. Už máš svoje práva, i před soudem už se můžeš háji sama.Jestli máš vlastní byt,kde je ještě problém ? Jen mi to řekni.

darkomnia

Keby prišiel čo by sa dialo? Najviac sa obávam toho, že neviem čo bude so mnou. Je tu aj veľa zvierat, najmä mačičky. Predáva ich, množí a idú jej (mame) z toho prachy. Je mi z toho zle :(

Kam pôjdem?

Môj návrh je taký a zároveň riešenie, že ostanem na internáte a tieto chvíle s rodinou prečkám, vydržím. Budem sa snažiť byť čo najväčšmi vonka ale nie je to trvalé...

Bývam teraz s maminou a sestrou (mladšou). Nechodila rok do školy. Ja tie predtým, asi dva. Dosť som vymeškávala školu... . Oznámili mi, že ak nezačnem chodiť do nej, zavrú ma. Do ústavu alebo podobne. Tak mi mama prenajala byt (ako 15 ročnej). Odišla som ale stále som si niesla to bremeno so sebou..prejedala sa. Mám psych. problémy-obsesia, panická porucha, trpievam depresiami... Psychologička mi povedala, že to mám sama zvládnuť, podržať maminu. No mne jej správanie príde choré!

jedulka

Já ti rozumím,ale budeš toho časem možná litovat,hlavně až se ti narodí vlastní dítě, budeš všechno vidět jinak,budeš chtít být lepší jak oni a dojde ti, že jsi se měla bránit.

jedulka

ale to nevyřeší celou tvojí situaci, musíš tam odtud co nejrychleji.Když tam pošlu toho svého známého,prošetří to tam i tebe jestli neklameš,a vemu si tě k sobě na zbývající prázdniny aby sis odpočinula.Co nevrhuješ ty?

jedulka

ahojky děvče.vykašli se na nich! Nic z nich dobrého nikdy nevzejde, to mi věř, prošla jsem si tím.Mysli jen a jen na sebe!!! Nauč se to!
Můžu ti tam poslat zkušeného kriminalistu, slovenského, můj nelepší přítel a moc mu věřím.Udělá ti v rodině pořádek, to si piš!