Telové mlieko s kvapkou samoopalovacieho krému

Príspevok v téme: Telové mlieko s kvapkou samoopalovacieho krému
ivka2

Ahojte,

kupila som si mlieko s tou kvapkou od AVonu, vola sa SKIN SO SOFT ... ma s tym niekto z vas skusenost???ja som sa s tym este len 2 krat natierala ale mam pocit ze som oranzova:) ale mozno sa len ja tak citim...ake su vase skusenosti s takymyto pripravkami alebo aj s tymto konkretnym??...dakujem za kazdy prispevok . IVKA

ivka2

no ja mam aj strie, ale to mam od toho ze ked som mala 12nast tak som sa vytiahla, bola som snad najvyssia v triede...potom mi zacali rast prsia, tak sa mi spravili strie aj na prsiach..ale s tym sa neda nic robit, tak preto by som chcela aby zmizla aspon ta celullitida...

garniero

Ja pouzivam Garnier a som s nim spokojna, cez den si davam ten zeleny asi dva krat a na noc ten modry nocny a popri tom pijem vela a sportujem. Problem je, ze celulitida u mna nikdy nebola vyrazana, tak mi to len prospelo ale ja mam problem so strim, ma niektora z vas strie? Ja ho mam hadam vsade a nechapem preco, nikdy som vyrazne neschudla a ani nepribrala, tak neviem co mam s tym robit.

ivka2

no ja som si naraz kupila aj niveu aj garnier, a zacala som viac pit aj som behala, a mala som pocit ze to zacalo miznut, len potom som prestala lebo nebolo cas..ale mam pocit ze to trochu zmizlo, ale jasne ze to chce kkombinaciu, masirovanie kremom, viac tekutin a viac pohybu a potom sa to redukuje..a ten garnier som este nevyskusala...nechcela som miesat, lebo som chcela zistit ci ma efekt ta nivea...

evalinka184

ivka a pomaha ti ten garnier na celulitidu?ja som vyskusala vselico ale myslim, ze kremy nepomozu.ak ano je to skor v masirovani koze.myslim.

evalinka184

jasne mozes sa natierat aj 2xdenne najlepsie po sprche.nie nezide ti po sprche. len das zo seba dole odumrete bunky najlepsie peelingom.vtedy je efekt najlepsi

ivka2

no aj ten od avonu nebol drahy, je 200ml a stal nejakych 179Sk... od garnieru som si kupila mlieko na celulitidu, ale este mam niveu, tak som ho zatial nepouzivala..asi potom odskusam kombinaciu garnier : celulitidove mlieko + opalovacie :)