Antikoncepcia a priberanie

Príspevok v téme: Antikoncepcia a priberanie
luccynda

Caute, mam taky problem, pred 3 mesiacmi som brala antikoncepciu Mistra, znasala som ju dobre bez vedlajsich uninkov, ale po 3 mesiacov, mi doktorka predpisala Zenadeu, ze je to iste, len ma to vyjde lacnejsie, beriem ju mesiac a odvtedy pocitujem bolesti hlavy a posledne dni som zaznamenala prirastok na vahe, z coho som zufala :( je to sposobene tabletkami? poradte vase skusenosti s priberanim od tabletiek, po akom case ste zaznamenali par kil navyse?

RadkaKocikova

Ahoj kocky, mam na predaj antikoncepciu Mistra na 5mesiacov, kto ma zaujem, kontaktujte ma na radka.kocikova@centrum.sk

gabrielka103

Ahojte, ja som tiež užívatelkou Mistry. Nemám žiadne problemy, ani čo sa týka priberania a prsia ma boleli len prvých pár dní, potom sa to upravilo. Co je tiež super, mám oveľa krajšiu pleť. Čo sa týka tvojho problému, neviem prečo ti doktorka zmenila antiku po troch mesiacoch ked ti sedela, aj Mistra je nízkodávková antikoncepcia, či to skor nebolo zo zištných dovodov. Je preukázané aj viacerými štúdiami, že najhoršie je meniť antiku po pár mesiacoch užívania. Pekne sa vráť k Mistre ked ti vyhovovala ...

Eleonór 6956

Ahojte kočky, ja užívam druhý mesiac mistru a sa zväčšili prsia, ale s tým,že ma aj dosť bolia a aj som pribrala. Normálne som si myslela,že som tehotná, uvidím v pondelok, ale podľa toho čo tu píšete, zrejme ju vysadím, len smola, že mám ešte neotvorené 3mesačné balenie, mali by ste záujem a čo by ste mi odporúčali, lebo toto nie je normálne a taká som náladová, že sama sebe leziem na nervy...

odpovedam

hanna, ziadna hak ti nezaruci priberanie, u kazdej baby je to individualne, na vcsinu to efet´kt priberania nema. navyse - nepriberies ani svaly, ani tuk. iba bude tvoje telo zadrziavat vodu, prevazne na bruchu. akonahle hak vysadis, efekt je prec. takze ak chces pribrat, buduj si svalovu hmotu. nie je inej cesty, ako rovnomerne pribrat.

Hanna

Ahojte, aku antikoncepciu by ste mi odporučili z ktorej sa dosť pribera? Ja už pol roka beriem MISTRA antiku a vôbec som z nej nepribrala žiadne zmeny, tak si chcem dať predpisat novú..skuste poradit

majka0501

Ahojte baby citam tu ze niektore ste s antikoncepciou spokojne a niektore nie. Ja som si dala teraz predpisat dal mi Mistru ale este som nedostala MS....ja som si ju dala.koli dvom veciam koli pleti a pribratiu lebo som strasne chudunka...tak dufam ze tie kg co tu pisete priberiem aj ja....ked tak budem vas informovat o neziaducich ucinkoch...

laura2209

Baby a preco si to davate vymienať? Ja uzívam Mistru už vyše pol roka a som s nou nadmieru spokojna. Chodte za doktorkou spat a pytajte si to naspať

evulik1616

Luccynda
Ja mám ten istý problém:( .1.týždeň nič,2.týždeň bolesti hlavy,hnedý vytok,bolesti brucha ako ked mas dostať svoje dni,3.týždeň ma kazdy deň bolí hlava ako koňa a zistila som ze som pribrala 5kil a tu som aj skoncila,vysadim to lebo ja som si to na sadila len kôli akné...

luccynda

Tak pribrala som cca 2-3 kg behom par dni. Lebo som sa vazila, ked som bola u doktorky a potom o par dni, ked som sa vazila zas, uz som zazamenla prirastok na vahe. Zeby som nejako viac jedla, toho si nie som vedoma. Zaznamenala som to cca tyzden pred 7 dnovou pauzou, tak neviem ci to moze mat nejaky suvis. Este k tomu mi v pauze ani kramy nedosli, len take 1-2 dnove obcasne hnede spinenie po moceni. UZ som z toho zufala, predtym som take problemy nemala. Rozmyslala som, ze tie tabletky uz po pauze nenasadim a pojdem za doktorkou a uvidime co dalej, nech mi da tu co predtym alebo neviem. Bojim sa len jedneho, ze kedy mi najblizsie pridu kramy, kedze mi pred branim tabletiek chodili kedy chceli.

odpovedam

Musis to vediet nejako odlisit, ci to je z HAK alebo nie. Mna zacala dost silno boliet, ked som to zacala uzivat. Ale vseobecne to nie je dobre. Mna bolela v kuse, kazdy den, bolo mi na nic. Tak skus si nejako sama identifikovat ten pocit, ale ak ti predosle tabletky nerobili zle, tak sa k nim radsej vrat. Ved bolest hlavy je sama osebe neprijemna. Nieto este v kombinacii s HAK.