Som obtažovaná na internete

Príspevok v téme: Som obtažovaná na internete
nechodeste

som neustále obtažovaná na internete ludmi špiclami pschologmi a pasákmi čo sučanse pracuju pre policiu.Nneustále mi dávaju na javo že sa mi kráti čas aj tak budem qu.Všreky informácie o mojjej osobe zistené cez postkomustické udavačky v minulosti kt nadalej pracuju ako psychologičky pre policiu , neustále mi dávaju dvojzmyselne na javo.Ja nechcem sa stat prostitutkou ani na nete v nijakom erotickom chate ani v živote.Neželám si byt obtažovaná týmito ludmi.Nic nechcem mat s Vami spoločné NIC.Oboch predošlých chlapcov s ktorými som extra krátko chodila boli dosadený pscyhologmi na základe ich analýzy,zasahuju mi do ukromia akým právom sa pýtam.Dajte mi pokoj na netužim sa ukazovat v kamere nezaujima ma že ostatný.Vypadnite z mojho života.Dokonca aj v mojom dome žiju niektorý ktorý su napojený na omj comp a neustále sa mi dávaju roznymi sofistikovanými trikmi najavo veci podsuvaju temy,ja e em na Vás.Osmy rok to trvá.

nechod ešte

ale mna naozaj 8 rokov sledovali koho ešte na slovensku som tak doležitá pre niekoho aby ma dostal do problemov ale nebudem to rozoberat,netrpim paranoidnými bludmi toto su fakty nie moj bud a halucinácie chorého mozgu,čistá realita

kablica

do tvojho zivota zasiahla tvoja dusevna choroba, evidentne lieky neuzivas, ale vysetrena a diagnostikovana si podla mna bola.
policia a psychologovia maju dost svojej roboty a nepotrebuju sa zaoberat nejakou schizofrenickou a vkuse 8 rokov monitorovat jej zivot, pre tych ludi neexistujes, si nedolezita, maju ta v pazi. zacni brat predpisane antipsychotika a casom zistis, ze su to same bludy, co tu pises.
mali by ta sudne hospitalizovat, nastavit na depoty a bolo by po probleme.

nechodeste

kabel ja som bola 8 rokov sledovaná policiou bezpričiny lebo zločinci ma o niečo nepripravili kt pre nich pracuju, myslíš som paranoidná?Keby ta 8 rokov sledovali a mal by si v patách furd niekoho ako by si sa citil čo by to s tebou spravilo.

okrem toho informácie o mojej osobe su prepeirané jednou vykrivenou škaredou spchologičkou kt nemá klientov a tu sa chce ako špicelka udržat.čojej do mojho sukromia a ostatnýcvh pschologov to je ich práca s cudzími ludmi ma rozoberat?, zistovat o rodine veci to je práca psychologov to je nesmieren tažké,

chcem ostatným povedat že su to bezcharakterný podlý ludia kt ine povedia tam a 10 o tom istom iný proste vyškolené filozofické hyeny.absolutne zasiahli do mojho života pošpinili ma bezdovodne čo je im do mojho sukromného života.