Moja psychiatricka mi zmenila lieky

Príspevok v téme: Moja psychiatricka mi zmenila lieky
cokoladka898

Zdravim, chcem sa opytat...moja psychiatricka mi zmenila lieky. vsetky 3 druhy naraz. dala mi namiesto toho 3 dalsie druhy. cely den som strasne unavena, pocitujem strasnu nervozitu, nepokoj, agresivitu, neuveritelnu ospalost pocas dna. beriem lieky 3 x denne. tie vecerne lieky mi nevadia, pretoze vecer aj tak idem spat. mam problemy so spankom, cize to mi trochu pomaha zaspat. ale kedze cez den si pospim, trosku horsie sa mi zaspava...

...a moja otazka teda znie, ako dlho sa budu prejavovat tieto neprijemne neziaduce ucinky?

...prosim nepiste mi sem, ze by som nemala uzivat tie lieky alebo nejake podobne komentare...dakujem

jedulka

měla by jsi se nejdříve zeptat sama sebe, my tě nevidíme,jaký jsi tip člověka.Nemyslím to ve zlém.Jaká jsi byla před tím než jsi začala užívat léky? Jsi cholerický tip,bráníš se útokem a napadením?Jestli že Ano,může ale taky nemusí být to jen tvoje normální reakce.V opačném případě je to vedlejší reakce buď na změnu léků a jejich nedostatek v krevním oběhu.Proto se objevuje nervozita, napětí až agrese.Může k tomu dojít i jestli jsi zrovna pod nějakým velkým psychickým tlakem a stresem.Ne nejsem žádný lékař ani nic podobného jen s těma sračkama 35 let žiju a vím jak se umějí představit.Teď bys potřebovala absolutní klid na lůžku.Já vím, do toho se nikomu nechce,ale cca kolem 6 dní ucítíš sama na sobě změnu.Když se uklidníš budeš hodně spát, je to v pohodě,když né tak šupem k psychiatrovi at ti léky změní.Je hloupost čekat 3 týdny,když to jde i jinak.Proč je to hloupost, z jednoduchého důvodu, můžeš při sebemenším podnícení, vylítnout a ublížit někomu fyzicky.Tyhle tlaky se pod léky jen ukrývají a hromadí se.Je to na tobě vidět pouhým okem.Mají různou tvář,nateče ti noha,(trombóza)nebo máš(nemáš) infarkt.Asi mi není moc rozumět,co? Udělá si ti prostě zle, a je stále.většinou když už máš toho dost tak se dostavíš k lékaři.Věř mi, že mi několikrát na EKG naměřili infarkt.Dali mi i mezi měřením léky na uklidnění srdce,rozdrtit, rozkousat, a půl hodiny čekáš.Šup na EKG a máš tam pořád infarkt.Jen opravdu pořádný lékař a těch je málo,rozezná jestli jde o psychickou poruchu a nebo věřit měření EKG apd.Když se uklidníš jak jsem psala,tak zhruba do 10 dnů, nikde nic není.Jsi zdravá jak řepa, jen ta psychika :-))))

kablica

vies, toto su len spekulacie, preco sa citis tak, ako sa citis, daj tomu tie 3 tyzdne a ked sa to nezlepsi, urcite to konzultuj. Ozaj-keby si mala problem s menstruacnym cyklom, alebo sa ti zacalo tvorit mlieko, treba to hned povedat psychiatrovi, ten sulpirid rad robi sarapatu, lebo zvysuje prolaktin.

kablica

neviem, keby som bola na mieste tvojej lekarky, asi by som najprv skusila navysit ten Kventiax a az potom menila liecbu. Tych 200mg je nizka davka. To, ze ti nepomahal na spanie zopiclon, je logicke-nemal by sa dlhodobo pouzivat a jeho posobenie je kratke, na skore prebudzania prilis nepomaha. Tu ospalost mozes mat z Lexopamu, na druhej strane by mal tlmit tu agresivitu. Neviem, ako dlho tuto novu kombinaciu uzivas, ale ak sa po 3-4 tyzdnoch situacia nezlepsi, trvaj na inej liecbe. Mozno by bolo byvalo vhodne zmenit len AD (serlift-elicea) a ten Kventiax navysit, na dialku je to vsak velmi tazko povedat...Ak ti vsak kombinacia nesedi, nech vyzera na papieri akokolvek dobre, ziadaj zmenu. Sama si to vsak nahle nevysadzuj.