ZUBY

filipo71

Ahojte chcel by som si dat porcelanove zuby na hornu cast zubov chcel by som sa opytat ci by sa dali urobit take zuby aby mi zakryli medzeru na hornych zuboch??? dakujem

filipo71

Ahojte chcel by som si dat porcelanove zuby na hornu cast zubov chcel by som sa opytat ci by sa dali urobit take zuby aby mi zakryli medzeru na hornych zuboch??? dakujem

filipo71

Ahojte chcel by som si dat porcelanove zuby na hornu cast zubov chcel by som sa opytat ci by sa dali urobit take zuby aby mi zakryli medzeru na hornych zuboch??? dakujem

jucika

fionna: nie si sama :-) ale mozno by si mala zmenit zubara, alebo sa dat vysetrit aj u ineho. vela ludi ma ten isty problem :-) drz sa.

fionna

ahojte aj mne sa strasne kazia zuby a vobec nechapem preco. mam len 18 rokov, a vzdy ked idem na prehliadku 2 krat do roka, vzdy mi najde kaz. zuby si cistim 5x denne po kazdom jedle, poctivo, aj zubnou nitou, ustna voda, a stale plno kazov :( v hornej stvorke mam dokonca strasne hlboky kaz, ze mi ani nechcela dat bielu plombu ale len striebornu a to som platila dvojnasobok k tomu, lebo ze to bol velky kas a dvojnasobne mnozstvo plomby bolo treba, lenze mna ten zub aj dost boli, strasne citlivy chrup mam, hocico sladke ked si dam, uz hned ma zacne boliet, alebo studene, teple. uz som aj rozmyslala ze si ho dam vytrhnut a spravit umely, ale neviem bojim sa.... uz som fakt zufala z toho :(

jucika

rikuska: skus MUDr.Tkacovu - urcite ju najdes v zozname zubarov. Ja som mala tiez panicky strach zo zubarov kvoly skusenostiam s nimi, ale ona je vazne velmi mila. :-)

jucika

Ahoj sano, radsej si daj nasadit strojcek-mam 27 a minuly rok som si tiez dala nasadit strojcek, aby som na starobu nemala este dalsie problemy :-). Na porcelanove zuby este mas cas :-)

sano

ahoj.Ja sa chcem spytat,ze ja mam zdrave zuby,ale krive,k tomu mam 26rokov,je mozne si spravit porcelanove zuby aj na krive zuby?alebo radsej mam to vydrzat tu dlhu dobu a dat si strojcek...

rikuska

Ahojte.....Ja by som sa Vas chcela opytat, ci nepoznate v Kosiciach nejaku zlatu, sikovnu, milu zubarku... Ktora je taktiez aj expertka vo svojom obore.... Viete mam 18 a moje zuby su vo velmi zlom stave... A chcem si ich dat dokopy co najskor pretoe mi to prekaza...Ale ja ma taky panicky strach zo zubarov ze radsej k nim nechodim... Prekonala som traumu v detstve ked mi isla zubarka vrtat zub hlboky kaz bez injekcie..... Vtedy ssa mi uz zahmlievali oci od tej bolesti..A odvtedy nerada sadam do kresla...Prosim Vas poradte mi cim skor.....Dakujem za vsetky Vase rady....Riuska

vranka

Pred rokom mi robili porcelánové korunky na predných horných zuboch a porcel. mostík na predných dolných zuboch. Stálo ma to nemálo peňazí a teraz ma začal bolieť zub, na ktorom je upevnený celý dolný mostík. Reaguje na chlad aj na dotyk. Zaujímalo by ma, či sa na to vzťahuje záruka, ak áno aká dlhá je zár. doba, alebo si mám zase pripraviť tisíce na nový mostík. ???