Čo sa to stalo?

Príspevok v téme: Čo sa to stalo?
eiva

ahojte, prosim najma chlapov aby sa vyjadrili
totizto od zaciatku decembra som si pisala s jednym velmi prijemnym chlapom,sranda, vzdy bolo o com, dokonca mi pisal ze mu to chyba ked si nepiseme cely den....
a zrazu dva dni dozadu okolo 4tej som mu napisala cez whatsapp videl a nic, dalsi den na to cely den vobec nic a dnes som mu napisala iba ze ci je ok a stale nic
ja neviem pochopit preco, pritom som videla ze spravu videl a..???
(pritom nie som ten typ co sa na chlapa zavesi a vyzaduje si pozornost ale tak toto ma sokovalo ze zo dna na den mu zasibalo)

MarekX

Toto robia väčšinou baby na zoznamkách/chatoch že sa jedného dňa z ničoho nič neozvú. V tvojom prípade je to opačne. Ale keď vylúčime možnosť že sa mu stalo niečo zlé (snáď nie), tak podľa mňa hrá s tebou takú hru. Že aby ti bol akože \\\"vzácnejší\\\" a teraz možno tajne dúfa že mu budeš každý deň vypisovať a nariekať ako ti písmenká od neho chýbajú. Nerob to. On sa jedného dňa zasa ozve (môže to byť zajtra, pozajtra alebo o rok) a uvidíš potom, ako to budeš vnímať s odstupom času. Možno sa potešíš, odpíšeš a možno nie... teraz to nerieš

Liliana65

stáva sa to hlavne vtedy, ked stráca záujem a ked sa naozaj objaví nejaká iná... i ked nie vždy to tak musí byť ;)

lilyiankaa

pozri nechaj to plávať a počkaj kým sa ozve a čo ti vlastne napíše a uvidíš, akým štýlom ... či sa bude tváriť, že sa nič nestalo alebo ti to nejak zdôvodní ...ono aj keby dôvod mal, stačí predsa napisať jednu vetu typu, nemám čas ozvem sa neskôr, alebo niečo sa stalo v rodine a blabla ...

lilyiankaa

mať nemusel, ale mohla sa mu do života pripliesť teraz ... ja neviem, mne to skôr príde, že teba má len na zahnanie nudy, ak si nemá s kým písať ... už ste sa napr dohadovali aj na stretnutí?

eiva

no tak to by musel byt fakt uplny DOVOD, taketo natahovacky ma nebavia, skoda po dlhom case ma niekto zaujal a takto to dopadne? :/
mas pravdu uz som mu ani pisat nechcela len ma to tak trosku trapi chapes

lilyiankaa

zatiaľ ho nechaj tak a nepíš mu ..uvidíš, kedy sa ti ozve on ..ale urobila by som mu to isté čo on tebe ... iba si to prečítala a nechala ho čakať ..aj keď ktovie, možno má nejaký závažný dôvod, prečo ti nenapísal