Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

0vecka

tak prepac RNG spomenul si len tu ajurvedu a akupunkturu ci co to bolo homeopatiu si naozaj nespomenul... nebol v tom zly umysel len mi to zrejme nejako v hlave preskocilo...

ale aj tak myslim ze ovela silnejsi argument ako to ze ide iba o vieru je v homeopatii to ze tam nieje ziadna ucinna latka a nieje znamy ziadny fyzikalny mechanizmus ako by to mohlo fungovat...to ze ma ucinky rovnake ako placebo je uz len taka ceresnicka na torte ... ja osobn eby som po tych dvoch predpokladoch uz nerobil ziadne studie

rozprávka

RNG: Chcem ti vyjadriť poďakovanie že pomáhaš ľuďom, aj keď ich neliečiš. :-) Ktoré internetové obchody výživových doplnkov vlastníš?

koceľ

RNG: Dodávanie kyseliny alebo riedenie krvi je iba dočasné riešenie. Vyliečenie je stav kedy už žiadne lieky netreba a zdravie je trvalé.

Llek: atka tu nenechala e-mail, takže to asi s pomocou nemyslí vážne.

Drahé výživové doplnky sa dajú nahradiť lacnými syntetickými liekmi bez vedľajších účinkov. Chápem že to štve predajcov výživových doplnkov.

koceľ

RNG: Dodávanie kyseliny alebo riedenie krvi je iba dočasné riešenie. Vyliečenie je stav kedy už žiadne lieky netreba a zdravie je trvalé.

Llek: atka tu nenechala e-mail, takže to asi s pomocou nemyslí vážne.

Drahé výživové doplnky sa dajú nahradiť lacnými syntetickými liekmi bez vedľajších účinkov. Chápem že to štve predajcov výživových doplnkov.

RNG

Nuz vkladat mi do ust slova, co som nepovedal nie je vec diskusie, ale loz a osobny utok na ociernenie.
Aspon tak to moja obmedzena logika chape.
A keby to robili tebe, tiez by si sa ozvala, lebo to nie je vec jesitnosti, ale sebeobrany.
Ale aj tak z tejto temy vypochodujem, svoje som si uz davno povedal v nej a dohadovat sa , na to nemam cas ani naladu. Este by si nezaujaty citatel myslel nedajboze, ze sa tu jedna o hadky rovnocennych.
Pricom moje vzdelanie,skusenosti a vedomosti vekom nabrate su neporovnatelne s tymi, co ma tu osobne napadaju.
Kto chce sa prehrabe k mojim prispevkom a kto je lenivy ich hladat si ich nezasluzi.
Inac mozno ma najst aj inde na nete, staci si dat do gogle moj nicok a chorobu alebo problem. A nie vsade ma napadaju, ako tu.

llek

RNG, ty mas predsa dost rokov na to aby si sa dokazal nad urcite veci povzniest. To si taky jesitny, ze beries vsetko tak osobne. Toto forum nie je o tebe, ze za teba versus proti tebe. Tu si ludia diskutuju a vyjadruju a vymienaju nazory.
No a temu zalozila Atka, tak mozno by bolo dobre nechat priestor aby sa sem vobec este vratila a nech ju niekto neobvinuje, ze si tak vaznu temu vymyslela a ze si tu sama dsikutuje pod roznymi nickmi. Mozno sa tu na tomto fore take veci obcas vyskytnu, ale prave v tejto teme urcite nie

RNG

Kocel, niektore chorpby sa tymi silnymi bylinnymi vytazkami daju vyliecit za par dni, niektore choroby sa daju len potlacat. A niektore zdravotne problemy su sposobene aj zlou stravou, a tam pomoze zmenit stravu alebo napravit traviaci proces.
Napr nedostatok zaludocnych kyselin sa neda vyliecit, tu treba doplnok kyselin brat neprestajne, inac to travenie nemoze byt dokonale
Tak isto pri "hustej krvi" tj vysokej krvnej zrazanlivosti treba brat fibrinolyticke enzymy cely zivot , inac hrozi neustale tvorenie trombov, ktore su pricina az 50% vsetkych smrti(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenych organov)

A veru ja uz z tejto temy vypochodujem, lebo si zacinate privela vymyslat a davat mi do ust slova, ktore som vobec nepovedal. Je to od vas spinave, ale co sa da robit, ste taki, ako ste.
Nechodite sem sa poucit od stareho skuseneho chlapa, ale len ho urazat a popierat vsetko co tu hovorim, samozrejme bez akychkolvek dokazov. Vasa osobna mienka vam staci na to.
Nuz mne nie, ja sa musim obracat na vedomosti a vyskum a uspechy lekarov, ktorych sem uvadzam.

RNG

Ovecka,citaj poriadne, ja som homeopatiu nikdy neuznaval, lebo vychadza z viery, z predpokladu a nicim nie je dokazana.
Naproti tomu ayurveda a akupunktura vychadaju z praktickych vedomosti, riadenych skusanim dlhe starocia.

sampon

Hlavna pricina rakoviny, civilizacnych chorob, depresii, je davno znama. Je to stres v hocakej podobe. Psychicky, fyzicky, z inej choroby-oxidacny. Clovek, ani zvierata nie su stavane na dlhodoby silny stres. Je to akysi obrany mechanizmus, ktory brani po prekonani takeho stresu uplnemu zotaveniu, zrejme prave kvoli tomu, aby nedochdzalo k nepredvidatelnzm mutaciam, Preto zvierata uhynu a clovek sa v lepsom pripade zostane s dlhodobym postihnutim, ci uz vo forme cukrovky, sklerozy, alebo niecoho podobneho.