Panic - depresia, beznaladovost

Príspevok v téme: Panic - depresia, beznaladovost
Flaarik

Ahoj mam 21 rokov hnusny vek, byt panic mal som o to prist na strednej skole, neni to nic o co by som mal stat. Problem je ze ked som na strednej pocuval tie temy ako mal kdo sex, len to vo mne prehlbovalo totalnu zlobu, k tomu ze ja nemozem mat to co ostatni a to pravidelny sex. Samozrejme cele 4 roky ma len v triede ignorovali nic nove. Vidim to tak ze zomrem ako panic, bezdetny nikdy nezadany, chyba mi v zivote nejake vzrusenie.

Kazdy je zadany len ja nie ako vidim, a to vypadam celkom dobre, vypadam na 15 rokov a mlado dbam o seba. Nechodim na ziadne ozran festivaly, diskoteky ani nic podobne. Chodim do kaviarne restauracie, kde sedim sam ako dement. Ak sa niekdo chce pytat ci mam kamaratov mam ich 0. Mam absolutnu depresiu s toho ze som panic, nemam naladu hladat pracu, co tam najdem nic sproste peniaze ma stastnym neurobia. Chcem mat sex ale zo stetkou spat nebudem mam svoju uroven. Neviem preco by som mal za to platit, verim ze som v tom dobry ale dievcata ma skusit nechcu ich problem maju skodu.

Tuto v TN a okoli alebo v BN asi neni normalneho dievcata vygebrene a diskotekove ja nepotrebujem co my daju na hajzloch v pajzli na take ja nie som. Nepijem a nefajcim neznasam to.

Amily

Ja si myslim(môj osobný názor) keď budeš len doma sedieť zo založenimi rukmi baba za tebou nepríde ..Ale skús niejaky kolektívny šport,fitko

Amily

Tak neviem,ale v mojom okoli a moje kamaratky aj ja mamee rady radšej takých bad boy-ov .. Aj veľa iných dievčat ma rado takých chalanov .. Tak sa skus trošku pohoršiť.Choď na disku..Nie každá baba na diskoteke je štetka a nie každá dá hneď prvemu .. Ja take sprostosti nerobim vôbec.A chodim na diskoteku .. A ani peniaze ťa neurobia šťastným,ale určite by si si v praci našiel kamošov

Flaarik

Tak nevadi mi chalan, dievca co ma rad turistiku. Vadi mi ozran a dajaky taky dementi co za kazdym druhym slovom nadavka nic nove, ale no co ked je niekdo dement tak je, moj problem to neni.

Preferujem zdravsi zivotny styl. Komu sa nelubi nezauji mna to, kazdy serie na mna ja serem na druhych jednoducha rovnica.

bfeijfdsl

S takymto nazorom na ludi a fungovanie s nimi ostanes panicom na veky vecne, pretoze tebe vadi vsetko a nie si ochotny sa nicomu a nikomu prispôsobit, tak necakaj, ze najdes taku babu, ktora toto vsetko vytrpi a bude s tebou neustale vysedavat pri nealko pivku a LOLku...good luck ;)

Flaarik

Tak pivo si kupim nealkoholicke flaskove doma, a usetrim peniaze. Nemam s akou partiou a hudbu si kupim na CD alebo DVD nosici a usetrim peniaze. Je to logicke. Nemam rad zafajcene prostredia.

lobogo

Chodenie do podnikov, resp. do krcmy nie je len o tom sa ozrat. Mas velmi zlu mienku o tychto ludoch a nechapem preco. Sam rad chodim do krcmy, raz za cas si vypijem a vobec sa necitim ako troska. Takisto ani "nesukam kazdy raz na hajzli" ako si to ty myslis ;). Ono tam mozes ist s partiou si sadnut pri pivko a pokecat ako sa maju a zabavit sa, spoznat novych ludi a tak, nikto ta nenuti tam ist chlastat. Takisto ani na festivaly sa nemusis chodit ozrat, ale chod tam kvoli hudbe. Skus zmenit pohlad na svet a skatulkovat vsetkych - ti chodia do krcmy, ty su ozrani a "sukaju na hajzli" a tak. Ani nevies, kolko normalnych a inteligentnych ludi mozes najst aj v podnikoch ;).

Flaarik

Ja odmietam chodit do podnikov ako kazdy ssa ozrat piatok a festivaly a take kraviny ale no a co nech si tam chodia mne uz je to ukradnute. radsej skapem doma a sam ako sa dat volade dole a sukat tam na hajzli ako som povedal.

Nikdy a este raz Nikdy ma nikdo nedostane na nejake party a take kraviny, ak niekdo chce tak pojdem na turistiku do kniznice alebo na meditaciu. To su moje zaujmy musim sa odvazit ist na meditaciu potrebujem dusevny klud a prec od ludi.

henra77890

len z očí samozrejme nevyťažíš nič, ale naozaj ak zmeníš svoju povahu a oslobodíš sa od tvojich komplexov z detstva, problém mať nebudeš :)

a áno ja nájdem na nete všetko o každom :D

Flaarik

Nick som tu ani nedaval a nasla si ma na pokeci nick je elko9. To mas dobre vyhladavacie schopnosti. Hej vypadam nejak takto mam modre oci, ale nic s toho nemam, neda sa s toho vytazit.