Podviedla som ho....

Príspevok v téme: Podviedla som ho....
neverníčka

Pekný deň prajem.
Rada by som tu na fóre našla nejakú osôbku, ktorá podviedla partnera vo vzťahu s iným. Celkovo, čo si myslíte o nevere? Mám priateľa dva roky, neskutočne ho milujem, no posledné mesiace nám to akosi začalo škrípať po sexuálnej stránke. Už sme o tom aj diskutovali a snažili sa to nejak vyriešiť. No stále to nie je to, čo to bývalo na začiatku. Náš sex bol divoký, vášnivý, skvelý.
Pred pár dňami som ho podviedla, bol to sex na jednu noc, ten muž ma neskutočne priťahoval. Nedalo sa odolať. Svedomie šlo bokom. Samozrejme bol v tom aj nejaký ten pohárik vínka. Teraz neviem, čo robiť. Cítim sa zle, môj priateľ si to nezaslúži, on je pre mňa dokonalý, začali sme si už aj budúcnosť plánovať. No najhoršie je to, že i keď svoj čin ľutujem, predstavujem si, ako sa s dotyčným opäť stretnem a aké to bude SUPER! Som ako rozdvojená osoba! Nikomu nechcem ublížiť!!!!!!!

Fero M.

ja ked pocujem niekde taku idiotsku vetu ako Ja podvediem ved urcite ma aj trn moj doma pdvadza alebo ona tak ajo...
To je uz uplny top. Neviem naco taky ludia su vobec spolu. Raz sa kanos toro spytal kanosky a ona mu tiez toto povedala. Na sluzobke sa vyspala s 3 chlapmi (nie naraz) a toto bol jej argument. Aj moj ma doma urcite podvadza.

Tak ked toto niekto spravi akebo to tymto argumentuje tak je blazon nie len koli danej vete ale ajkoli tomu ze vo lbec v tom vztahu je..
Vraj nic si z toho nerob aj ten tvoj doma ta mozno podvadza. To je charakter fakt

kormoran

dievca sa tu prislo vyrozpravat lebo jej bolo tazko na dusi z toho co vyviedla a mnohym pomaha ked sa vyrozpravaju z prezitej neprijemnej udalosti ktora by ich inak vnutorne nicila. Kamoskam to povedat nemoze ani blizkemu okoliu lebo by riskovala ze sa to prevali jej frajerovi tak to chcela takto v anonymite. Preto tolko ludi chodi za psychologom ci psychitrom ked ich nieco trapi a nevedia si dat rady chodia sa vyrozpravat. Aj ona to potrebovala, potrebovala pocut nazory tych co to spravili a chcela slova povzbudenia ze nieje to az take zle co ucinila. Chcela si odlahcit svedomie tym ze pokeca s podobnymi nevernickami.
Nevernica teba ani netrapi to ze si spala s inym lebo sama pises ze to bolo dobre a potrebovala si zahnut kedze ta ten tvoj neuspokojuje ale ty mas teraz vycitky a nevies ako to utajit aby sa nieco na tvojom spravani neprezradilo. To ta trapi. Ako s tym teraz zit a pozriet sa mu do oci. Pozriet sa do oci cloveku ktory ta miluje aj ked nevies ci aj on v tej dalekej cudzine nepodvadza teba s nejakou. Adios

neverníčka

Ondrej_333
Videjko pobavilo! :) Si mi vniesol úsmev do tváre na moment! I keď ide o tak delikátnu vec...

neverníčka

ninaba
Nedá sa mi nezareagovať na tvoj rozsiahly komentár! Chcem ti vyjadriť obdiv za to, ako si neveru zo strany manžela zvládla, ako si to ustála, ako nemáš problém o nevere i z tej opačnej stránky rozprávať! Vážim si tvoj záujem! Vážim si, ako si ma hneď nezatratila, i keď si sama bola podvedená!
rovnako Fero M. tvoje názory a rady a celkovo snahu sa zapájať do môjho príspevku oceňujem!
Ďakujem Vám vážení diskutujúci ! Možno ste mi až tak úplne nepomohli, no o mnohých veciach som začala premýšľať a možno aj mňa samú prekvapí moje finálne rozhodnutie, čo ďalej!

Fero M.

jaj ale uz tocis motas... Pytala sa na nazor tak sa nazor napisal. Nikto jej tu nic.neylcie do hlavy a svoju radu si napisala az teraz.
Kludne sa uraz je mi to jedno nakolko ti clovek napise reakciu na tvoje narazky o dvihanie ega a moralistoch a este ludi prirovnas k mentalnemu vyvoju psa.. PS: neviem kyo sa dtara do tvojej vychovy( vez urazky je mi yo jedno) Pisal som o sebe.

Nezabudni odpisat. Uz dva krat odchcadzas a este stale si tu.
Kazdopadne sa zhodneme na tom ze si to musi vyriesit sama vo aj vie.

sally696

vidis, ved aj mna urazas :D najprv som nechcela reagovat, ale ked som si precitala prvych par prispevkov, doslo mi blivno.. ok ok, sak ja len aby rec nestala, robte si tu co chcete. a zakladatelka sa aj tak musi rozhodnut sama a spravi po svojom, ako to ona citi.. nebudem jej tlct do hlavy, co by som urobila ja a ake to bolo zle, co spravila, a ze ja by som take nieco v zivote neurobila, a bla bla bla..

a ta tvoja posledna veta, prepac, ale na tom sa mozem len smiat :DDD

a o moju moralku a vychovu prosim do ust neber.

Fero M.

naniba ja by som ju neupalil ake dal na verejnoprospesne prace :-D:-D ale nie. Mam na to svoj nazor ktory som napisal ale nedovolil by som si jej tu pisat do ***** a podobne. Su ludia co to tu prehanaju a potom taky vo to zase bere na total lahku mieru.

Fero M.

sally ja som tu nikoho ani neurazil ani nezabil a moralizovat budem vzdy. Mozno tebe moralka nic nehovori ake ja som bol vychovany tak aby som sa spraval podla sbojho najlepsieho vedomia a svedomia a tak sa snazim aj zit. Niekto naoise nemoralizujte a ja ti mozem napisat ze vsetko nezlahcuj. A chapem aj to ze v dnesnej dobe clovek ktory sa snazi zit bez chyb a navyse ked to ze tak zije aj prezentuje tak je samozrejme vyhlaseny sa blazna.
Ja som v zivote priatelku nepodviedol a mal som moznosti aj tie vase "dovody" a obhajil by som sa a nespravil som to. Nikto nevie co ho stretne v zivote ale za tych x desiatok rokov mam cisty stit!
A keby si cigala aj ine twmy tak by si mono zistila ze tu ludom radim aj v inych veciach tak nemam dovod si tu dvihat ego..
a ajlko si ty pomohla a poradila vlastne nevernicke? Nijako, najlrpsie je prist skritizovat a odist k psovi.. gratulujem

ninaba

Fero M, na začiatku som mala pocit, že poniektorí už štiepu drevo na hranicu :) Som rada, že sa debaty uberajú už umiernejnejším smerom. Kočka dala naozaj zaujímavú a citlivú tému.