Prečo nejde do penzie lekári, ktorý kvôli veku nie sú spol'ahlivy?

karolinka122

presne toto stve aj mna, 80 rocni lekari v nasom meste ordinuju..Dioptrie najsilnejsie, spomaleni, nedosledni, ja by som to dala zakonom, do 60 a dost, predsa len , ta hlava tiez uz tak nesluzi ako za mlada , aj tie informacie nove uz ten mozog nevladze spracovavat...

Dr.vedecky

no prečo? Lebo chcú čo najdlhšie využívať vysoké platy lekárov a uplátky od pacientov predsa.
pravda je že tým starým to už tak nemyslí a robia chyby a omyly na ktoré doplácaju pacienti. Ja mám starého lekára obvodaka a ten mi raz predpísal liek ktorí mi v lekárni nevydali lebo sa už nevyrába a to už tri roky. Takže tí starí už ani nemajú takí prehľad o liekoch nieto už o liečbe. Oni chcú robiť dovtedy kým ich nevynesú z ambulancie nohami napred :D

llek

No, najprv by si musela podat komplentu informaciu, ze co sa udialo. Nie vytrhnut jednu informaciu z kontextu a sup na internet, lebo lekari su blbi a nic nevedia. Ak mas pochybnosti, na to je urad pre dohlad nad zdtavotnou starostlivostou, kde sa veci posudzuju vzdy komplexne. Urcite ale nie forum zdravie, tu akurat rozputas diskusiu, ako su doktori blbi, co sa ale na zaklade tvojho prispevku povedat neda. Tvoj prispevok je tak zle napisany, ze fakt nie je jasne o co vlastne islo

ni-ka

nechapem teme...tvoja mama zomrela na infarkt a jediny priznak bolo zvysene AST co doktorka akoze prehliadla?!
mimochodom zvysene ast moze poukazovat aj na ine ochorenia...

philips

Pointa? Chceš sa sťažovať či ako? Ak áno, tak na to je úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, tu ti nikto nepomôže... Teda jedine, že by si chcela ísť s dobou a vyvolať hromadnú vlnu nadávok na lekárov...