Zavraty a akupunktura

Príspevok v téme: Zavraty a akupunktura
suelin

Bola som na masazi,vsetko bolo v poriadku len som chcela trosku zrelaxovat uvolnit svalstvo chrbta krcnej chrbtice...od vtedy ako ma PAN maser ktoremu ani neviem radsej prist an meno..lebo mi tak poblizil...Odvtedy ako mi pomasiroval krcnu chrbticu trpim zavratmi neskutocnymi...vsetky vysetrenia su ok krv rentgen neurologia,ocne, usne...lieky od neurol.nezaberaju vobec... zrejme mi tam nieco zablokoval tym zatlacenim resp.mi nie co tym spustilo co vyvolava zavraty, bolesti hlavy..
1,Zvazujem akupunkuru..pomohla niekomu??(moja poslena nedaj inak neviem)
2.Bol nieto u Ing.Martina Janika v Dubnici?? ako ste boli,spokojny pomohol vam?, dakujem

Brandos

Ak Vám možem poradiť tak chodťe do Blavy za výborným chiropraktikom Jánošom Olajošom a on Vám to napraví.chodí každé dvá týždne do Bratislavy.

odpovedam

Akupunktura nie je ucinna metoda. Predpoklada, ze vsetky nervove drahy su u kazdeho cloveka rovnake, no dnes vieme, ze to tak nie je a vedia byt velmi individualne. Vyskumy a studie nepreukazali ziaden liecivy efekt, iba ak relaxacny alebo placebo efekt.

Radsej zajdi za studovanym odbornikom s medicinskym diplomom, ktory ti chrbticu odblokuje.