Dojcenska voda

Príspevok v téme: Dojcenska voda
vilaamila

mamicky poradte, ake mate skusenosti s dojcenskymi vodami pre drobcov? predtym som zvykla pouzivat aj tie co sa predavaju v plastovych flasiach, ale teraz mam z toho hrozu. nedavno som natrafila na baby vodu v tetrapaku - uzasne! od humany a pride mi skvela. mate niekto podobnu skusenost? vdakaaaa :)

kikuska333

ahoj, humanu vodu kupis bud v drogerii alebo na nete alebo napriklad aj tu - momentalne maju akciu na tuto znacku, ze kupis dve a jednu mas zadarmo, tak vyuzi :)

liloastich

takze je na trhu konecne nieco nie v plastovej flasi? super! poviete mi prosim este kde kupim tuto Humanu vodu? chcela by som ju vyskusat. cez leto ideme na dovolenku a tie vecne starosti s prevaranim vody by bolo fajn tentokrat neriesit :)

kikuska333

my Humanu vodu najviac vyuzivame na cestach, bez nej sa s malymi ani na krok nehnem. je uplne bez starosti, lebo ju nemusim prevarat a vkuse na to mysliet, ved to urcite poznate.

mimuska458

My sme ju objavili uz davnejsie a kedze maly ma len 3 mesiaciky nepouzivam nic ine. Konecne nieco bez plastu! Humanu vodu fakt odporucam, je sterilna takze uplne bez starosti