Vzťah s invalidom

Lesna_vila

Preco nie...
Nedat niecomu sancu kvoli takej veci by bolo hlupe, ved kto ma zaruku, ze zdravie bude v jeho zivote konstantne pritomne? Nikto...
+ ovela dolezitejsie je sebavedomie, pristup k zivotu, pozitivizmus, svetonazor, skutocne emocie a laska, vtip atd...
Radsej by som si pred sebou stlacila stastie, ako kracala vedla niekoho, kto mi robi zo zivota torturu...
Suma sumarum: vsetko je v hlave :)

fero111111

tak ale ja tu danu zenu poznam neprasjem nic zle ale keby bola na vozicku bol by som ochotny aj s vozickom ju akceptovat :} tak som to myslel

a ked ty si sa buchla do vozickara tak to je klobuk dole ... kocka :) ci pana take som este nepocul a este ze ta nechcel no :D pecka

miška89

Pravdaže by mohol. Dobre existujú typy žien ktoré bažia po iných "hodnotách".. Ale sú aj také, ktoré vedia čo je láska ktorá si nevyberá.. Ja si viem tiež predstaviť vzťah s človekom na vozíčku, veď prečo nie. A myslím že je veľa toho, čo môže tomu druhému, zdravému, častokrát dokonca ešte viac ako zdravý.

Emily opat

Fero tak predstav si, ze mne sa to stalo. Zalubila som sa do vozickara. A vies co? Nechcel ma. A nie, nie som skareda.
Ani hlupa.

fero111111

urcite nie ale zas ja by som si vedel predstavit danu osobu mat rad aj keby bola na vozicku ...

ale zeby sa zdrava zena zalubila do vozickara no neviem silno pochybujem

skarabeuska

Su typy zien, co sa vyslovene potrebuju o druheho starat. Ja by som sa rada starala o niekoho, lebo by zrazu zivot dostal zmysel. mala by som pre koho zit, vedela by som, ze ma ten druhy potrebuje. Bolo by to fajn.
Vsetko sa da zvladnut.

sponka

rolu zohrava veľa činiteľov.Či je zmiereny so svojim zdrav.stavom, finančne zabezpečeny, sexualne zdravy, mentalne vyzrety a či ma to šťastie stretnuť tu pravu.

Sejla

Veď si nájdi takú, čo ťa potrebuje rovnako ako ty ju. To, že si na vozíku neznamená, že jej nemôžeš byť oporou, ale nesmieš ju využívať, či vyciciavať jej energiu. Skor je to o psychike, hendikepovaní ľudia sú často veľmi vyzretí, ale nie všetci

jep

susanetereza: Dakujem, ale ako by podľa teba niekto taký spraviť niekoho šťastným? Ved by toho človeka potreboval viac, ako tá druhá osoba jeho.

susanetereza

Ja si myslim ze preco nie prave naopak ten clovek by bol mojou "pychou" a tiez si myslim ze by mi ten clovek lepsie rozumel ako hociktory iny zdravy clovek. :) TAK SMELO DO TOHO