Mobil vytvára nádor v mozgu..

Príspevok v téme: Mobil vytvára nádor v mozgu..
Sebo789

Čaute, mám 15 rokov neviem čo to je či mám nejaké psychické problémy alebo čo ale jedného dňa som čítal článok na internete že mobil vytvára nádor v mozgu.. začal som sa o to viac zaujímať na druhý deň som sa zobudil v zadu na hlave som si nahmatal menšiu hrčku myslel som si že to je nádor opýtal som sa rodičov že čo to môže byť mama povedala že aj ona to má v zadu že to je kosť že to má každý že niekto to má veľké a niekto malé.. potom ma ten strach prešiel nezaujímal som sa o to .. potom sme išli s kamarátmi von a jedna babka rozprávala o rakovine kostí že ten kto to má ho bolí chrbtica a tak.. znovu to začalo! dostal som strach, neviem spávať na druhý deň som sa zobudil a začala ma bolieť chrbtica neviem či sú to iba halucinácie alebo čo ale veľmi sa bojím o svoj život že mám nejakú chorobu alebo niečo.. stále teraz na to myslím a bojím sa prosím pomôžte mi ako sa mám toho stresu zbaviť, ďakujem.

Hypochonder1

Tvoja diagnoza sa vola hypochonder.:-)
Ja som taka ista, ked počujem o neakej chorobe, alebo vidim v telke, hned to mam aj ja. Daj si to skontrolovat lekarovi a keď ti povie, že to nič neni budeš spokojnejši. Načo sa dopredu stresovat, ešte si to privolas.