Ako skrátiť menštruáciu?

Príspevok v téme: Ako skrátiť menštruáciu?
skrateniemen

Ženy, dievčatá, potrebujem pomôcť. :) Mám tretí deň menštruácie, to znamená, že mi začala 26.7. (sobota) a normálne mi menzes trvá minimálne teda 6 dní, ale stalo sa mi nedávno, že som mala aj osem. Môj problém je, že vo štvrtok, 31.7., čo bude šiesty deň, odchádzam na stanovačku a následne v sobotu pretekám na jednom preteku. Je to pre mňa dosť nepohodlné mať menštruáciu už pri tom dlhom cestovaní ktoré mi zaberie minimálne 5-6 hodín v rôznych dopravných prostriedkoch (keby len vlak je to ok ale vo vlaku budem najmenej a nebudem mať kde ísť na záchod poriadne medzitým inak) no a následne budem spať v stane v takých podmienkach, že moja sprcha bude pravdepodobne potok, takže je to aj trochu divné sa tak umývať, nie to ešte pri menštruácií. No a teda sa pýtam- nepoznáte nejaké babské rady na to, aby mi menštruácia dovtedy skončila? :) Od prvého dňa papám Cečko, ktoré mi aj pomáha trochu proti bolesti, ale zase potrebujem aby sa to všetko zo mňa vyplavilo no do dvoch dní skončilo. Nemáte nejaké rady? Prosím, skutočne by mi to pomohlo. Tabletky nechcem, myslím nejaké babské rady. Vďaka :)