Akné, akné a akné

Príspevok v téme: Akné, akné a akné
WantDie

Čaute
Táto téma tu bola aspoň milion raz ale chcela by som sa aj napriek tomu poradiť
Trápi ma akné. Mam ho hrozné. 2 x za mesiac chodim ku profesionalnej kozmetičke ktorá mi dáva liečbu HydraFacial (hydrafejšl) . No po odchode od kozmetičky to mam stále hrozné. Cestujem 3x za 4 mesiace do Svidníka za Hanou Zelenkovou (najviac vzdelaná doktorka na tuto temu v EU) vždy mi predpíše nejaké mastičky a vodičky a ešte neviem čo ale nič nepomáha. Akne mam v podstate na celej tváry,dekolte a veľmi zlé to mam aj na chrbáte. Často sa stretávam s tým že sa prechádzam po chodbách školy a decká začnu vykrikovať:,,pozrite sa aké ma na čele jebáky!!!!!" Alebo ,,fuj bože vytlač si to". Má to veľky vplyv na moju psychiku. Som už nadne. Poradťe prosim hocičo! Som už v koncoch

ewelin2828

a čo tak roacutane alebo aknenormin? sú to síce silné lieky, ale čo poznám ja ľudí vo svojom okolí, ktorí tieto lieky brali, tak každému to pomohlo...ja nad nimi tiež uvažujem...aj keď ja to akné nemám nejaké katastrofálne, no nato, že som už viac skoro 10 rokov po puberte, tak som už z nich zúfalá...

redka

nechcem spochybnovat tu lekarku, ale akne je zalezitost najma zle fungujuceho travenia a nerovnovahy hormonov.... mimo ineho... koza je nas najvacsi organ a jednou z jej dolezitiych funkcii je aj vylucovacia funkcia... to co ti vyrasi na tvari je obraz tvojich vnutornych organov... preto by si mala zacat riesit problem z tej spravnej strany... nie zvonkuc ale zvnutra...