Mojmu priatelovi diagnostikovali depresiu, co dalej..

Príspevok v téme: Mojmu priatelovi diagnostikovali depresiu, co dalej..
skorpionka11

dobry den

moj priatel si neustale hladal choroby na svojom tele, casto sa mu menila nalada, az jedneho dna bol uplne dezorientovany, presvedceny o tom ze kazdu chvilu zomrie.. tak sa ocitol na psychiatrii a bol tam 13 dni...nevidela som jeho spravu, len mi vravel ze je to silna depresia
priviezla som ho domov, bol tu dva dni, bol vesely , stastny, vecer zosmutnel, celu noc nespal, a rano sa zbalil s tym ze on sa tam musi vratit a ze sa nemam hnevat na nho :(

prosim Vás o radu ako dalej, lebo ja to vobec neviem spracovat,neviem sa pohnut dalej, som v soku ..uz som si aj vzala som si 3 tabletky Sedatif PC a snazim sa najst odpoved na otazky .... kedy bude v poriadku, da sa to vobec vyliecit uplne? ako dlho bude brat antidepresiva, mam si planovat buducnost s takym clovekom?? ja bez neho nechcem byt:( ako s tym mam zit? ako mu pomoct? spravim vsetko co treba, len nech je ako pred tym :(

Súvisiaci obsah

Agnes989

Stoj pri nom a bud mu oporou, to je najviac co mozes pre neho urobit. Maj s nim trpezlivost, musia mu najst lieky, ktore mu zaberu, na kazdeho ucinkuje nieco ine, takze to moze nejaky cas trvat.

skorpionka11

ahoj halokam

mozem sa opytat? zazil si to niekedy na vlastnej kozi? bud z mojej alebo zo strany mojho priatela ?
ci to si ma chcel len povzbudit? dakujem :)
.. lebo ja som si o sebe vzdy myslela ze som silna, verila som si v kazdej situacii, aj teraz som silna, viem si povedat ze rozkopem celu depresiu !!!! len potrebujem nejake rady ako sa k nemu spravat,co spravit aby bolo dobre, co nerobit ... ako dlho cakat atd.