Preco muz pohrda zenou a snazi sa ju urazat?

Príspevok v téme: Preco muz pohrda zenou a snazi sa ju urazat?
Natalia787

Poprosim o nazor, hlavne muzsku populaciu. Zoznamila som sa s jednym sympatickym muzom. Mala som sice partnera, aj som mu o tom hned povedala a na zaciatku sa zdalo,ze mu to ani neprekaza. Po urcitej dobe sa ale zmenil a zacal sa spravat dost pohrdavo, akoze som \\\\\\\\\\\\\\\"zabezpecena slecinka\\\\\\\\\\\\\\\" a vsetko v zivote mam a nemusim pracovat...pritom som sa vzdy spravala ku vsetkym slusne a vobec nie nafukane. Uvedomujem si,ze som mala v zivote viac stastia ako ostatni a mam partnera, ktory mi materialne sice da vsetko,ale citovo nie...a prave preto som si tak zvykla na tohto muza, s ktorym som sa zoznamila. Bola to moja jedina bokovka po dlhych rokoch a nastojil na tom on, tyzden som sa rozhodovala, ci to vobec zacat,ale hrozne ma pritahoval a vsetko bolo prvy mesiac uzasne... no po mesiaci sa zacal spravat tak, akoze no slecna ma vsetko,ale mna mat nebudes. Zacal sa hrat na pana nedosiahnutelneho a zacal so mnou uplne cvicit, urazat a ponizovat ma za to, aka som, ze mam partnera a stretavam sa s nim. Vzdy som mu vravela ze peniaze nie su vsetko a naozaj ma robil viac stastnou a uz som rozmyslala, ze odidem aj od svojho partnera a budem s nim, aj ked by to predstavovalo pre mna uplnu zmenu zivota a stylu ..ale naozaj som s nim bola spontanne stastna- alebo zamilovana. Az kym som neprisal na to, ze aj on ma partnerku,o ktorej mi \\\\\\\\\\\\\\\"zabudol\\\\\\\\\\\\\\\" povedat. Citila som sa ako najvacsia krava, nemal ani tolko ucty, aby mi povedal pravdu a na moje otazky, preco sa mu niekedy nemozem dovolat odpovedal vzdy, ze nech si nemyslim, ze ked ja zavolam on bude skakat ako na gumicke. Teraz viem preco niekedy nedvihal a fakt ze ma takto vodil za nos ma pekne urazil, no bola som zamilovana....namiesto sceny som to chcela zobrat s nadhladom, ze za co ma mal a trochu som sa do nho pustila za to vsetko, ako sa so mnou bavil,ze ja podvadzam a aka som a pritom on nemal ani tolko guraze, aby mi povedal, ze je zenaty. Prestali sme sa stretavat a ked sa nahodne stretneme tak sa sprava ako najvacis chrapun, zakazdu cenu sa ma snazi ponizit, na pozdrav a zdvorilu otazku reaguje vulgarne a pohrdavo. Uz som sa nejako vyrovnala s tym ,ze som sa zamilovala do muza, ktory asi ani neexistoval, takto ako sa sprava by som ho uz ani nechcela...ale stale mi chyba ten, do kotreho som sa zamilovala a nedokazem si vysvetlit, preco ma teraz uraza slovami, ze no co slecna si narazi zase niekoho noveho? Dava mi najako akoze ja som lahka zena, co si pocas parnerovej nepritomnosti vodi domov hadam kazdy den ineho milenca, nenavidi ma za to, co mam a ze nemusim pracovat. Pritom bol moj jediny vztah pomimo mojho a chcela som sa vzdat vsetkeho a byt s nim...po tom vsetkom som ja ta lahka zena, uraza ma sprava sa pohrdavo. A sama sa cudujem, ze ma to trapi...neviem ale pochopit preco to robi???