Som strašne vysoká!

Mexy

Je nepravdepodobné, že by ste všetky boli choré, ale istota je istota a ja by som sa dala vyšetriť (hladina hormónov štítnej žľazy). Ak si zdravá, čo dúfame že si, tak v tom proste bude genetika, ak píšeš že tato je vysoký, môžeš to mať aj po starých rodičoch, aj iných pokrvných príbuzných. Inak, cítiš sa zdravá, nemáš napr. búšenie srdca?

Verrum

No a aj keby som mala nejaku poruchu aka vlastne v com by bola chyba?... Moje spoluziacky (3) jedna je uz skoro taka vysoka ako ja a ma len 13 .druha mozno o 4centimetre nizsia a tretia ma 172cm.. My tri Sme najvyssie z triedy.. Takze vsetky mame poruchu nie? Nad tym sa nechcem trapit..

Jessi_1111

Ahoj, ja som v tvojom veku a mám 173 centimetrov. Ja by som chcela ešte trochu podrásť, veď to má aj výhody. Napríklad môžeš mať vyššiu váhu, ako tvoje nízke kamarátky alebo môžeš byť napríklad dobrá basketbalistka či modelka, ako už bolo spomenuté... Poznám veľa vysokých žien v okolí a ak v tom nie je nejaká choroba, tak je to celkom normálne, dnes sme už takmer všetky vysoké. :-)

Mexy

Ahoj, chápem ťa, že sa bojíš, lebo ešte cca do 18-19 môžeš rásť. Ste v rodine všetci takí vysokí, resp. máte niekoho tak vysokého? Odporučila by som ti dať si vyšetriť štítnu žľazu, môžeš mať poruchu. Ak aj áno alebo nie, s tým do akej výšky si narástla nič už nespravíš, určite si nerež nohy ani nič :) môžeš z toho v budúcnosti aj vyťažiť (basketbal alebo modelka). Ani ja nie som trpaslík, mám 175 cm a som vyššia ako väčšina žien, možno aj mužov :)