Male prsia

Príspevok v téme: Male prsia
Saskaa4789

Urcite tu uz bolo viac takychto tem ale chcem nejake odpovedete aj na tu svoju :)a budem rada aj si nebude nikto z toho robit srandu lebo pre mna to nieje smiesne kedze sa to tyka mna a ze mam taky problem :-/..

Cize nazov hovori za vsetko. Mam ozaj male alebo lepsie povedane ziadne prsia a chcela by som vediet napriklad nazor chlapov na tento problem.. ci by vedeli byt s takou holkou ktora im nemoze ponuknut ten super pocit chytit si pekne pevne prsia, alebo tak celkovo co si o tom myslite? Uvedomujete si niektory ze samotna zena za ten problem jednoducho nemoze ze nieje obdarena a ze ju budete mat aj napriek tomu radi? Poznam dost chlapcov ktory by kvoli tomu s dievcatom ani neboli alebo este horsie - robili si z nej srandu medzi kamaratmi a ohovarali ju koli tomu a roztrubovali to dalej ( to su samozrejme deti este taky chlapci podla mna aj ked su dospely :) )

A este by som bola rada keby mi aj nejaka zena, ktora trpi rovnakym problemom, prispela sem svojim prispevkom :) jej skusenosti s tym, ako to chlapci vzali a tak, ci im to nevadilo...

Fakt prosim ludi ktory si chcu robit z mojho prispevku srandu aby si sli robit srandu niekde inde :) ja mam koli tomu dost nizke sebavedomie a trapi ma to. O plastike mi tiez nepiste.

wreck

tak ako existuju chlapi, ktori uctievaju prsia-giganty, su aj taki, ktorych pritahuju miniaturne az ziadne kozicky.

mne sa vsak obzvlast paci ODOZVA prs na spravny dotyk. ako zareaguju, ked ich pohladim? o kolko sa zvacsia, ked ich budem chvilku cmulat? ake budu tvrde? ako vysoko budu cniet? kolko radosti zene prinesu?

nie je vsetko o velkosti. skus z toho urobit prednost - je ich hned niekolko: bezproblemova moznost spat na bruchu (vobec nie samozrejmost pre zeny s kosickom C alebo D), moznost obliect si len tricko a nebyt zviazana podprsenkou, pritom nemat po sportovom vykone bolestive prsne svalstvo, atd. atd.

rozhodne je vsak mozne milovat zenu, ktora ma nulky alebo jednotky. zeny maju aj ine telesne kvality, ktore chlapi ocenuju.