Naštrbena dôvera

Príspevok v téme: Naštrbena dôvera
Kata555

Neviem ani kde zacat. Sme manželia 10 rokov. Mame jednu 9 ročnú a jednu 10mesacnu babu. Uz pred rokmi som mužovi prisla na to, ze ma potrebu sa zdvoverovat a vypisovať si SMS s viacerými ženami. Ked to prepuklo vravel, ze mal skrat a uz sa to nestane a ani mi nevysvetlil preco to urobil, vraj ani on nevie.pred rokom som v pivnici nasla zmluvu z Orange. Muž si ju tam zrejme schoval, lenže zle, lebo som tam hľadala lepidlo a nasla som tam papiere v euroobale tak som pozerala a zmluva a tam zadarmo hovory na neznáme cislo. Ked prisiel domov som mu vravela, ze ma jedno cislo prezvanalo, ci nekukne do mobilu, ci nema uložené on to cislo. Mal a pod mužským menom! Nechápal od kial ma mohol jeho kolega prezvanat, tak som mu vravela ze mu zavolam ze co chcel. Nesúhlasil a chcel ísť z domu preč, tak som to cislo vytocila a tam zena! Položila som to samozrejme. Vraj kamarátka a ze ja by som zo nepochopila a robila scény a ze mi moc pracuje fantázia a take žvásty. Tvrdil mi ze uz to neurobí. Hahaha ! Cca pred tromi mesiacmi som si všimla ze je divný a proste zena vyciti ked sa nieco deje. Bum opäť SMS s mojou naj kamoskou- teda exkamoskou SMS o súkromí sexe a este mu prizvukovala nech si to vymaže nech sa nieco nestane.opat ma klamal , stale ma klame, stale ma potrebu si s niekym vypisovať. Na moje narodky zabudol, nikam spolu nechodime. Uz som mu povedala ze to ukoncim a nejako sa po materskej zariadim. Pozeral na mna ako puk, ale z materskej by som dve deti neuzivila a aj som mu to povedala a som rozhodnutá po skončení materskej požiadať o rozvod. Chcela by som počuť vas názor, ze dokedy mam cakat s rozvodom, alebo sa opäť pokúsiť o zrovnané. Bohužiaľ ani jeden prípad mi nevysvetlil, ze preco tak ci onak konal. Vraj mal skrat! Je mi z toho na vracanie.dakujem za rady.

ivana456

katka, napisem ti len k vecnej stranke tvojho problemu.
Chapem, ze uvazujes o rozvode a je ozaj mozne, ze po rozvode by ti bolo lepsie. Tebe. Este sa k tomui vratim.
Ak slusne zarobis a predpokladane vyzivne dostanes slusne, materialne to po rozvode pojde, zvyknes si na slobodu aj istu bezprizornost. Bez nezreleho paka (klame, podvadza, zranuje ta, riskuje teba aj deti,..) sa zaobides.
Ostava otazka, ci by aj tvojim detom bolo lepsie. Tazka otazka. Pomaly!
Ak je situacia pre teba neznesitelna a nie je sanca na zlepsenie, na deti sa to prenasa. Zisti si v sebe, ci kvoli deckam zvladnes udrzovat vase manzelstvo. Ak ano, pracuj proti ev. milenke. Doma klud, pohoda, nevycitat, tvarit sa, ze milenka nie je, javit sa slobodne a silne. Citaj Plzaka. Samozrejme za zakazu milenky realnej i tej nadejnej (SMS-milenka).
Ak je manzelstvo neznesitelne, zasa plati: Pomaly! Uprac si peniaze a az potom hovor o rozvode. Slovo rozvod sa ma vyslovit, az ked su buduce skody minimalizovane.

Angelina7777

presne tak, slusna, ziadne nadavky ani emocie, lebo to moze skaredo zneuzit voci tebe.

mam kamaratku co sa rozvadza, a je moc impulzivna a jej muz ju vzdy naschval do nepricetna vytoci, potom si to nahra a nazaluje na policii, ze ho napadla a pod. jeho cielom je vziat jej dieta

spravaj sa k nemu chladne a s odstupom, nedaj najavo ze sa trapis. tiez spolocna spalna by mala skoncit

Kata555

Nie , on je panna :-)
Špekulujem vselijak, a asi pre mna bude pohodlnejšie a aj pre deti zostať zatial po dobu skončenia materskej . A presne to robim, som slušná, ale s nadhľadom a opovrhujuco voči jeho osobe.
A ja som býk :-)

Angelina7777

vsak prave, ked je dobry k detom, sprav si z neho aupairku a zdroj financii, ale zi si svoj zivot

keby si odisla, ulahcis to jemu a stazzis sebe

najvacsim trestom prenho bude ked budes nim pohrdat. spravaj sa k nemu slusne, ale s velkym odstupom, uvidis ako zneistie a bude sa Ti zaliecat a podlizovat

Kata555

Ano mam 35 rokov. Jedna vec ma pri odchode velmi brzdí a to je jeho vzťah k deťom. Miluje ich nadovšetko, venuje sa im, pomaha mi aj v domácnosti. Ale ja ako jeho zena som vzduch. Ked ma náladu je milucky, ale ked ma ,,kramy,, nevšíma si nepočúvajú co mu rozprávam nezáujem o akúkoľvek konverzáciu. Uz som ho posielala aj psychošovi ze je schyzofrenik :-)

Maoam

a co by ti mal vysvetlovat? zasa by si vymyslal bachorky

ma ta za naivnu hlupanu, ktora nie je schopna od neho odist

dokaz hlavne sebe, ze je to naopak

drzim ti palce a vela stastia, aj ked to mas teraz tazke