co na bolest hlavy po "opici" ?

Ellin

Vynikajuce rady ako sa dat dokopy po prehyrenej noci som citala na -odkaz odstránený-
Su tam velmi dobre rady a vysvetluju sa tam aj typicke myty, ktorym ludia veria ale nefunguju.

izabelka

po opici ja som mala kamosa a ten po kazdej opici alebo este pred tym jak prisiel domov ozraty tak mal taky recept dal si asi 6 sumivych celaskonov do pohara vypil a nic ziadne otrandzaky nic v pohode apradoval pekne dalsi den nijaka opica nakup si sumivy celaskon

totka

no s tymi teplymi dnami a potenim je to sedi, som si to mohla aj skor uvedomit :) ale lieky si nebudem davat, ked nemusim :-) a dakujem za odpovede

slusny_muz

daj si ibalgin...
btw..momentalne su dost teple dni, takze staci aj malo alkoholu a bude Ta boliet hlava. Ale pravdepoodbne si asi cez den malo pila tekutin..takze aj z toho ta boli hlava...uz len ked trochu sa spotis stracas pol litra tekutin...takze treba vela pit cistej vody a mineralky (tichej)...

totka

ale ja som praveze velmi nepila, iba vinko asi 4 dcl, ale asi mi nejak nesadlo.. no snazim sa pit vodu, ale aj tak sa citim blbo, asi si pojdem dat studenu sprchu :)