Aké máte skúsenosti so sebeckým partnerom?

Príspevok v téme: Aké máte skúsenosti so sebeckým partnerom?
L_

Ahojte,
na úvod začnem tým, že priateľa mám 1,5 roka, miestami to bolo burlivé, inokedy harmonické. Posledné dva mesiace nebol vo vzťahu žiaden problém, všetko klapalo. Ale.. pred týždňom mi bolo zle, bolela ma hlava a celkovo som sa cítila pod psa. V ten deň sme mali ísť jeho kamarátovi na dom, ale odobolala som to. Nemala som veľmi náladu, ale i skrz to som sa snažila byť príjemná. Priateľ, namiesto toho aby sa snažil ma podporiť a spríjemniť všetko, mi povyčital, že ako som zlú náladu preniesla naňho a pod. Tak bolo ticho, neriešila som to nejak. Ked som odišla od neho, tak mi napísal sms s ďalšou výčitkou typu, že s ním zase nechcem nikam chodiť (som trošku introvert a v jeho partií neviem tak pokecať, tak som chodila pomenej ale snažila som sa vždy o kompromis). Podobných výčitiek bolo za náš vzťah dosť a práve to ma mrzí, že riešime dokola tie isté veci. Avšak najviac ma mrzí, že prednejšie sú mu jeho potreby (najmä tie fyzické) ako to ako sa ja cítim. Neviem sa cez to už chvíľu preniesť a svoje city dať tak najavo. Aké máte vy skúsenosti vy s takýmito situáciami? Prečo muži stavajú svoje potreby nad všetko ostatné?

fancydancy

to nie je o tom ze muzi...to je o tom ze si si nasla toho nespravneho partnera, resp. zena si vacsinou vyberie chlapa ´o level vyssie´ aby sa potom mohla trapit