Preco su zeny take panovacne?

Príspevok v téme: Preco su zeny take panovacne?
reno

Zaujimalo by ma,bez toho,aby som tym vyvolaval nejake negativne reakcie proti zenam,preco su zeny take panovacne?Preco musi muz so vsetkym,co povedia,suhlasit a ked sa postavi na odpor,tak sa zena urazi alebo z toho vznikne konflikt?Preco musi mat zena zakazdym pravdu?A to sa netyka len partnerskych vztahov,ale aj vztahov na pracovisku.Preco by som ako muz mal stale ustupovat,len preto,ze je to zena?

zlata

presne tak reno podla zopar zien ktore behaju okolo teba nemozes sudit vsetky zeny.tiez niesu vsetky panovacne ale su i take co vedia i pocuvat a prisposobovat sa.vsetko je o tolerancii.ani vsetci muzi sa nedaju hadzat do jedneho vreca,ale ruku na srdce predsa len mate lahsi zivot ako zeny.

bizzi

reno:no..mohol by si sa zamysliet nad sebou preco pritahujes prave taketo typy zien..urcite nie svetky (ani vacsina)zien nie je takych

reno

To je fajn,ze ste napisali svoje postrehy.No povedal by som,ze nie ja som zatrpknuty voci zenam,ale tie z vas,ktore tu pisali o samych nedostatkoch muzov a vykreslili ich ako neschopnych zivota.
Ak som pisal o panovacnosti,nemyslel som len nejake prakticke veci typu upratovania a vysavania...,ale aj nazory na zivot,filmy,vkus...Proste vo vsetkom,o com sa muz zacne rozpravat so zenou,musi jej dat za pravdu,inak hrozi konflikt.To je moja skusenost,mozno je to fakt dane tym,ze pracujem viacmenej v zenskom kolektive.
Je vsak zvlastne,ze ked stojim za svojim a neustupim,tak potom som ja ten arogantny,tvrdohlavy a neviem aky,a to len preto,ze mam svoj nazor,ktoreho sa nemienim vzdat.
Bolo by tiez dobre,keby sa tu vyjadrili aj muzi,nielen zeny,aby to bolo fakt objektivne.

47474

Preco?
- pretoze byt sa neuprace sam, ked ctena polovicka sa neodlepi od TV
- pretoze aj na nakupy treba chodit, nie len za PC sediet
- pretoze sme spolocenske typy, a nechceme cely zivot doma vysedavat
- pretoze chlapom asi nezapne, ze nieco naozaj chceme, kym sa na to nespuchneme
A je vela takych pretoze, a hned takto zrana sa mi na to neda spomenut

nelka

nuz reno, ak nezmenis pohlad na zeny, tak ti garantujem zatrpknutost na nase pohlavie alebo si za zenu vezmes chuderku, ktora nebude mat svoj nazor...Preco my zeny sa dokazeme povzniest nad vase nedostatky, ktorych mate pozehnane a ty na nas hladas chyby, ktore neexistuju.Mal by si sa dokazat viac vcitit do koze zien a este by si si mal kazdy den pripomenut, ze o kolko maju zeny vo vseobecnosti tazsi zivot, ako vy chlapi. Zelam ti vela uspechov.

fraisee

pretoze chlapi maju ine myslenie, pomale a komplikovane, alebo az neuveritelne jednoduche a mnohym veciam nechapu. a nevedia robit dve veci naraz,vynimka je ked na zachode citaju noviny (bez urazky, nechcem sa nikoho dotknut). na druhej strane naozaj mozes mat vo svojom okolo az prilis vela panovacnych zien, preto mas taky nazor ako mas. ja sledujem v mojom okoli, ze zena je ta, co diriguje chlapa. na koniec dodam, ze nie som proti chlapom, a niektore kusy si dokonca aj vazim :)

zlata

reno nemusis stale ustupovat.ak si myslis ze mas pravdu tak si za nou stoj.a nie vsetko co si muzi myslia ze je panovacnost tak panovacnostou je.zeny sa snazia dotiahnut vsetko do konca a idu za tym kym to nedosiahnu.myslia hlavne na buducnost.muzom je vsetko jedno ziju zo dna na den.prepac je to moj nazor.

totka

napr. ja viem uznat aj pravdu muzov, ale musi to mat pre mna logicke vysvetlenie, to je len v povahe ta panovacnost, kolko je aj muzov takych.. len ty mas asi tu smolu, ze v tvojom okoli je plno tvrdohlavych zien.. ale treba si uvedomit, ze druhi si k nam dovolia prave tolko, kolko im my umoznime.. takze podla mna nemusis stale ustupovat, vyrieste to kompromisom a ak to nepojde, tak ich nechaj tak, ony raz na to mozno pridu, ze aj chlap moze mat pravdu :)

shakt

Asi preto ze tu pravdu vzdy mame! :) Preco mas ustupovat? Pretoze nas mate radi,zboznujete nas-tiez od nas cosi chcete a potrebujete:) preto je dobre byt s nami zadobre:))a pretoze ste gentlemani :)