Dekolt a prsia

MultiLevel

Ty si tiez zena, ty mas nejake zarucene informacie o tom, ze vsetci muzi sveta bazia po velkych prsiach? Uprimne, je mi ta luto, lebo zo seba robis zbytocne chuderku...NIE, nie a este raz - nie je pravdou, ze vsetci muzi bazia po velkych prsiach. Tak ako nie kazdej zene vyhovuje nadrozmerny penis, rovnako ako mnohym zenam nevyhovuje maly penis...A dalsia vec, na plastiku nepotrebujes vyplatit celu sumu naraz, pretoze sa to da aj na splatky, rozumej postupne mesacne budes vyplacat nejake prachy. Pokial ani na splatky nemas, tak sa prosto zmier s tym ako vyzeras....Podla teba ti nepomozu ani cviky, ani tehotenstvo, ani priberanie...v tom pripade sa musis zmierit s tym co ti priroda nadelila a zmierit sa aj s tym, ze vsetci muzi na planete zem sa na teba nikdy ani nepozru pocnuc internistom v nemocnici az po neviem koho....Prepac za sakrazmus, ale necakaj, ze ta tu bude niekto lutovat. Si urcite schopna mlada baba a namiesto toho, aby si si zivot uzivala a mala sa rada, sa takto nezmyselne blokujes....Ale ok, tvoja vec, tvoja volba :)

Slobodna

MultiLevel ti dobre píše.
Tak čo s tým chceš robiť? Koľko pozitívnych (súcitných) mužských názorov ti bude stačiť na to, aby si sa s tým zmierila?
Práve že sme ženy, tak vieme o čom to je. Ty si myslíš, že mať väčšie prsia je výhra? Že by si bola s nimi šťastnejšia, keby ti každý čumel na kozy a to tak muži ako aj niektoré ženy?

maly rozmer

Multilevel ty si zena co ty mozes o tom vediet ako nas s malymi prsiami vnimaju muzi. Keby si bola na mojom mieste riesili by si to iste. Na silikony nemam dost penazi. A navyse to by som sa musela inde odstahovat lebo by sa kazdy cudoval ze co zrazu mam vacsie prsia.

MultiLevel

Dievca, dievca....ved ty vobec nevnimas, respektive nechces vnimat co ti tu pisu....Ked sa s tym nedokazes zmierit, daj si plastiku. Da sa aj na splatky. Moj nazor je, ze aj ked budes mat vacsie prsia ale nebudes mat uctu sama k sebe, tak tvoj problem bude stale pretrvavat, az kym nepochopis, ze to co sa ti deje nie je o hrudniku, ale o niecom inom...

maly rozmer

Mam 21 takze uz neporastu. Pochybujem ze tehotnost a kojenie pomoze lebo sesternica ma tiez male aj aj tehotna bola aj kojila a potom ich mala opat take male ako predtym. Viem ze niektorym pomoze ked priberu ale ja mam miernu nadvahu a aj tak prsia nerastu. Cize keby som bola aspon taka chudsia ako tie baby co tu davam fotky tak nepoviem ale ja mam trosku viac tuku a prsia male.
Tu su dalsie vychrtlinky
feminity.zoznam.sk

feminity.zoznam.sk

feminity.zoznam.sk

Sejla

no ak budes cvicit nejake cviky na prsia, tak budu vyzerat vacsie a ked porodis a odkojis, vekom sa ti este zvacsia o dost, toho sa neboj... A fakt taketo komplexy mat je hrozne, ja neviem, je to dost povrchne tolko sa zaoberat svojimi prsiami, skus sa sustredit aj na nieco ine a nie pre muzov, ale sama pre seba.

differente

Malý rozmer...koľko máš rokov ak môžem vedieť? Pokiaľ si ešte v puberte je normálne, že sa nad tým zamýšľaš a trápi ťa to.
Ja mám tiež malé prsia, ale V ŽIVOTE sa žiaden chlap nesťažoval. Áno, možno si ma nevybrali milovnici veľkých pŕs, bola som s tými, ktorým sa páčia malé alebo je im to jedno. Alebo ma mali jednoducho radi a dobre sa so mnou cítili. Ja si tiež vyberám muža podľa svojích kritérií, tak prečo by nemohli aj oni.
A si nespokojná len so svojími prsiami alebo aj s inými vecami? Vieš, možno by trebalo zmenu vo vnútri. Ja som bola tiež so sebou nespokojná počnúc vlasmi prsiami nohami zadkom bokmi atď..mohla by som pokračovať do zajtra. Stále sa niečo nájde, samozrejme. Pokiaľ si v puberte, tak tá zmena v seba-prijatí by mala prísť sama automaticky vekom a skúsenosťami. Držím palce