Herpes?... strasne stipe a boli....

Príspevok v téme: Herpes?... strasne stipe a boli....
dievča0

Vcera sa mi urobilo nieco na pere a neviem ci je to herpes alebo nieco ine. Mam tam take tri kopceky nejakej zltkastej hmoty a jednu som si nechctiac teraz strhla nechtom. Ostala tam taka mokvajuca ranka ktora strasne stipe a pali. Co mam s nou robit. Nemozem ani poriadne jest a pit lebo to boli. Co pomaha na herpes ak to je vobec herpes. Co si mam nato davat aby to zmizlo co najskor. Nevyzera to vobec pekne a nechodim ani von s takymi ustami. Vyzera to hnusne. Take zltkaste pluzgiere a teraz este ten odtrhnuty. Co mam nato davat?
Velmi pekne dakujem ak mi niekto odpovie.

mmartinam

Mne sa konecne po 12 rokoch hladania podarilo najst pripravok ktory mi pomaha zvladnut herpes/ opakuje sa mi viackrat rocne presne na tom istom mieste pri strese alebo pri poklese imunity/ vyskusane mam cez maste, tinktury, naplaste, ludove rady vsetko.vzdy je najprv jeden pluzgier v priebehu dna ich je cez tretinu pery a pera hrozne napuchnuta plus zdurene uzliny.Uz styri ktat po sebe som to zvladla s jednym malym pluzgierikom na 2-3 dni bez inych priznakov tak ze som pouzila Allimax prasok z tobolky, nie jest ale posypat pluzgier pravidelne pocas dna a pred spanim, treba vyskusat kazdy si musi najst svoju metodu zvladnutia herpesu.