Donnahair? vypadávanie vlasov

Príspevok v téme: Donnahair? vypadávanie vlasov
kajika12

Mám veľmi riedke vlasy. Začali mi často vypadávať. Rýchlo sa mi aj ničia. POmaly rastú alebo skôr vôbec a rýchlo sa mastia. Kožná mi povedala, že mám skúsiť nejaké výživové doplnky. Skúšala som biosil alebo ešte HS medik koža vlasy nechty a nič. Videla som aj celkom dobré reakcie na donna hair. Je to ale dosť drdahé tak sa chcem spýtať či to ozaj trochu pomáha.

all1en

skús panthenol tabletky :) tiež mi padajú vlasy, námatkovo skúšam veci z lekárne...panthenol tabletky pomohli po dvoch mesiacoch :) potom sa mi minuli, teraz skúšam donna hair...po 20 dňoch žiadny účinok, ale tak je to len 20 dní...hádam sa výsledok dostaví časom

zuz.

ahoj, kožná ti dobre poradila. Ja som mala dosť problémy s vypadávanim vlasov boli doslova všade dosť nepríjemné a tiež som čítala rôzne odborné články a najlepšie je vlasy podporiť zvnútra, tak som si zisťovala info a vyskúšala som výživové doplnky od jednej firmy na báze aloe vera atd. a je to bomba. Po pár týždňoch mi prestali vypadávať a dokonca mám pocit že mi aj zhustli a spevneli a zabralo to aj na iné problémy,ktoré som mala, takže si to neviem vynachváliť. Majú aj skvelé tonikum na vlasy. Tá firma nie je voľne na trhu resp ich produkty nedostaneš v lekárni a kedže mam s tým veľmi dobré skúsenosti tak som ich začala ľudom sprostredkovávať. Vrelo odporúčam, ak hladaš pomoc tak kľudne napíš mail dam ti bližšie info. zuzana.zdravie.krasa.@gmail.com

ani-ka

ahoj vyskúšaj Revalid, ja som to brala 3 mesiace a pomohlo mi to, lebo mi strašne vypadovali vlasy. Mam čierne vlasy a teraz pozorujem vyrazne posilnenie rastu, lebo to vidim na odrastoch, ktore musim castejsie dofarbovat.Taktiež sa mi zlepsila aj kvalita nechtov. A taktiež si k tomu skus kupiť Revalid šampon, lepši šampon nepoznam.

Shayleen

Máš štítnu žľazu vyšetrenù? Ja to mam tiež ale doplnky vôbec nepomáhajú. Keď máš riedke kupnsinod yves rocher spray na riedke vlasy ten je dobrý