Formovanie postavy

Príspevok v téme: Formovanie postavy
Lalka67

Dobry den, vacsina ludi pise ze ma problem s chudnutim, ja mam zas uplne opacny problem. Mam chudu postavu a ziadne krivky, oblecenie na mne casto visi a predslalen, ktora mlada zena by nechcela dobre vyzerat v letnych satach? Snazim sa pribrat, ale moc mi to nejde, cez vianoce a par tyzdnov po nich sa mi podarilo pribrat kilo. Minuly tyzden som aj zacala cvicit Taebo-cardio, pretoze nemam ani dobru kondicku, a na jar by som chcela zacat behavat a mame aj boxiovacie vrece, tak vyuzijem aj taku moznost. Len by som sa chcela spytat, ako by som si mohla vytvorit spravny \\\"jedalnicek\\\" a pripadne ake ine cvicenia by boli vhodne, aby som pribrala a aspn trochu vyformovala. Vdaka za odpovede :)

sweater*

VSak aj s jednoruckami existuje hromada cvikov a tak isto aj uplne bez vybavenia a vah staci pohladat na youtube :)

Lalka67

tak do fitka to asi moc casto nebude, ale doma mame aj cinky, i ked len tie do jednej ruky. A dakujem velmi pekne za ardy :-)))

odpovedam

kardio uplne vynechaj, pali svalovu hmotu a v skutocnosti ti kondicku neprinesie, iba adaptabilitu tela na namahu. to ale v skutocnosti kondicka nie je. ako sweater pise, cinky do ruky a ides :-)

chude baby vsak maju smolu v tom, ze musia ist na tazke vahy. cize nic pod 15-20kg nedvihaj. jasne, ze najprv si musis zvykut na zataz, ale snaz sa ist do svaloveho zlyhania pri cviceni... cize ziadne pohodove 3-kilove jednorucky... komplexne cviky, vacsie vahy, maly pocet opakovani (6-10) a strava bohata na bielkoviny a sacharidy. strava je klucova. bez dobre nastavenej stravy svaly nenarastu. takze 2g bielkovin na 1 kg telesnej hmotnosti denne a 6-8g sacharidov na 1kg telesnej hmotnosti denne.

Ja som takto pribrala za posledne roky z 43 na 51 kg (vyska 158cm). len sa tomu treba fakt venovat. vtedy to ide rychlo. a nebat sa vah ;-)

sweater*

cardio je na zhadzovanie a kondicku, ziadny tvar ti to nespravi. zacni hodit do posilky a normalne dvihaj cinky, v ZIADNOM pripade sa nemusis bat ze ti narastu svaly ako bodybuilderkam. normalne drepuj, klikuj, skus sa dvihat na hrazde, zdvihy noh na hrazde.... o par mesiacov ked sa vysledky zacnu dostavovat budes vyzerat neskutocne, neexistuje krajsi zadok a nohy nez maju baby co cvicia vo fitku. tu ti dam priklad najkrajsej prdele a noh sveta a to len vdaka cviceniu

tralalalicka

ja by osm na tvojom mieste davala menej kardia a skor sa sustredovala na posilnovanie :) a papanie veeeela bielkovin

aevi

Ahoj presto iste trapi aj mna . Vela o tom citam a tak. Podla mna je to tazsie ako chudnutie. Nepribera sa mi lahko. Mam 168cm a 45 kg. 23rokov Ty? Kypujem si k strave aj nutridrink.niekto to chvali no mne to vobec nechuti. Je b-komplex na podporu do jedla.