Nemožem najsť partnerku

Príspevok v téme: Nemožem najsť partnerku
Hladač

Takže čaw.
K veci mam 20 rokov a stale nemam partnerku. Dnes ked som povedal 6-tej adeptke čo k nej citim tak som zas neuspel.
Neviem prečo dovod som sa nedzovedel ani od jednej.
A mam aj problem s hladanim znamosti kedže nepijem a nefajčim a nenavidim bary...a naviac nebyvam v meste.
Takže ked sam nefajčim a nepijem hladam si aj taku partnerku.
V dnešnej dobe sa mi to zda strašne tažke lebo skoro každa ma špak v pysku.
Ak mi vie niekto poradiť kde by som mohol hladať okrem barov a krčiem tak mi napíšte. Lebo ja fakt či mam viskoe naroky alebo čo?
Som strašne zufaly a sklamany a začinam sa bať stretavania aby som sa zas nezabuchol a zas bol odmietnuty.:-(
Nejake rady pls...

vymyslatNick

nie predstavy, ale skúsenosti. otázka znie, čo je to občas. začína to 2-3 pivami, cigaretkou, z ktorej sa potom stane závislosť, ktorej sa človek nevie zabiť, aj keď už chce. denne mám pred očami mladých ľudí, ktorých sa pýtam, prečo taký mladý človek fajčí, kedy sa to stalo? odpovede typu, že sa inak nedalo zoznámiť s kolegami než ísť na fajčiarsku v práci... než si vypiť v partii, než si tiež zapáliť... sama som sa mnohokrát ocitla v situácii, keď všetci okolo mňa pili, len ja nie, no a tam nebola tolerancia žiadna. najprv všetko v pohode, nepi, keď nechceš, a potom daj si trochu, aspoň pohárik, ochutnaj a podobné.

ono je to také normálne a zaužívané, až je to smutné.

Sejla

no mne tiez pridu tie vase skarikaturovane predstavy o ludoch, co chodia obcas do baru fakt predpojate. Su ludia, ktori potrebuju k zivotu spolocnost druhych ludi a toto su take prvoplanove skratky, ako sa obklopit ludmi, ktori su otvoreni zoznamovaniu, alkohol a cigarety - no tak co, mladi ludia experimentuju a skusaju, nejake koktejly raz za cas z nich nerobia alkoholikov a cigarety z nich nerobia antikristov. Aj tak to vacsinu z nich po 20tke, ci trochu neskor prejde.

vymyslatNick

sewie,

písala si "snad hned nevylucujes kazdu co rada chodi na diskoteku a da si tam trochu vina(napr.)...tvoje naroky by som nenazyvala vysokymi ale skor nekompatibilnymi s markantnou castou mladych ludi..."

dobre robí, keď vylučuje, pretože o takú nemá záujem. prečo by sa teda s takou zahadzoval, ak o ňu nestojí?

že má špecifické nároky je jeho vec. nemusí predsa robiť to, čo "markantná časť mladých ľudí", veď má predsa svoju hlavu.

ničenie si vlastného zdravia (alkohol ---> pečeň, mozog,
cigarety ---> pľúca) je horšia cesta. málokto sa na diskotéke ešte neopil, tak ako je málokto na diskotéke triezvy, tak ako málokto ide na diskotéku počúvať metalovú hudbu, resp. nikto. čiže všeobecne sa s diskotékou a barmi alkohol logicky spája. vraciam sa k tomu, že zdraviu škodlivé som označila ako "horšia cesta".

diskotéka a žiadny alkohol? možno v ŠvP na základnej...

to je môj názor, ja to tolerujem, akurát si tam nevyhľadávam nové známosti a o hľadaní partnerky je tu reč.

nelegálne drogy sú zle. súhlasíš?
a legálne sú dobré, lebo sú legálne? nesúhlasím ja. len som vyjadrila svoj pohľad na vec.

buzola

Veru tak. Aj ja to pozorujem. Vsetko hlavy dole. Tie ich krky o takych desat rokov budu vyzerat teda. Ako zvadnute kvety.

vlkodlak

A odkial si? Poznam jedno dievca co nepije, nefajci, nefetuje ani nechodi do baroch a na diska. Ma 22 a je nezadana. Odkial si? Mohol by som ti dohodit rande ak chces pokial si z jej bydliska.

ladyJane29

ja sa ta opytam.
kolko dievcat zien si oslovil?
kolkokrat si TY urobil prvy krok?
kolkokrat si TY bol iniciativny?
co si urobil preto aby si dievca zenu zaujal?
co som si vsimla na dnesnych mladych muzov su strasne pasivny, strasne hanblivy, bojazlivy a co vidim kazdy den ani nemaju zaujem zacat nejaky kontakt s opacnym pohlavim. Vsetci ci v buse, v cakarni, v kaviarni, v parku, v restikach atd maju hlavu nadol a surfuju v tabletoch, smartfonoch atd. Vsetci automaticky vytvaraju medzi sebou a okolim velku stenu ze niesu pritomny tam kde su. Ziju nie v realite ale na sieti.

sewie

vymyslatNick...toto sa mi nepaci-ist horsou cestou! preco by diskoteka mala byt horsia cesta?! nehovorim o spijani sa do nemoty a drogach a boh vie com ale diskoteka a par deci vina?ci diskoteka a ziadny alkohol... co je na tom zle?! Ja mam uz 28 rokov a v zivote som nikoho nenutila pit a ani neodsudzovala ked niekto bol vonku so mnou a nepil, takisto by ma nenapadlo tvrdit o niekom kto nerad chodi von-do barov a diskotek ze ide horsou ci lepsou cestou...toto tvrdenie ze ludia co maju radi disko a bary idu "horsou" cestou je absolutne kratko-zrake a netolerantne!
horsia cesta je hadzat vsetkych ludi do jedneho vreca a sudit! ohrnat nad niekym nosom len za to ze nema taku istu zabavu...toto je horsia cesta!

ivobrick

Hladac, najlepsia rada aku ti mozem dat.. prestan hladat a zacni sa bavit.

A ako ostatni pisu, hladaj si nejaku tam odkial si ty, fajn si z dediny tak z dediny, v parku alebo cojaviem..

Zato ze nechodis do baru nefajcis, nepijes, nefetujes kvoli tomu si nikoho nenajdes? No ak chces fetacku.. co ma nasebe tonu makeupu.. bez do baru... a nevie ani caj spravit xDD

Zien je vsade vela.. v hlupom parku, kniznici, tesku, blbom azete.. nikdy nevies.

Staci ist za nimi a nerobit vynimky.. paci sa ti chod za nou.. zistis ze je bud alebo nie..
6-7 zien? to je strasne, strasne malo..

+

totalny suhlas s tym co pise wrrrrr
Mozno ti to pride ako sracky, ale je to najdolezitejsie co potrebujes.