Bolesť pod ľavou lopatkou

Táto diskusia patrí k článku: Bolesť pod ľavou lopatkou
Bolesť pod ľavou lopatkou

Moja bolesť pod ľavou lopatkou, vystreľujúca do oblasti ľavého prsného svalu a ramena začala pred 4 rokmi(2008) Vtedy sa bolesť prejavovala len občas, ale na odporučenie obv. lekára som šiel k neurologovi.Na neurologii mi dal vpichi a rehabilitáciu...ale niaké lepšie učinky to nemalo.Bolesť pretrvávala.V roku 2010 som musel isť pre bolesti k internemu pre pichanie na ľavej strane hrudníku, obmedzujuce hlboký nádych až mi tam pukalo.Záver v norme.Ďalej u ortopéda, napísal bolesť v segmentoch Th2-10, výrazne na hlav.2. rebra vľavo.Dg:Cervicalgia et dorsalgia vertebrog.Séria blokov.Medik: Nimesil gran.,Mydocalm a rehabilitácia. pre stručnejší prehľad píšem rok, typ vyšetrenia a záver. (2011) neurológ, Záver: Desmogebe algie v TH, doporučenie reh.masaže. (2012) ortoped.,doktor.Maňak záver: na zaklade snimku chrbtice: Dorzalgia vert. s interkostálnou propagáciou + blokáda kostovert.skĺbení.Lieky: Surgam, Myolastan... (2012)neurolog, dokt.Žárska.,záver: nález imponuje ako brachialda, nemá zámky radikulopathie, dynamika v C je voľná, doporučenie ortoped.vyšetrenie s nálezom. (2012) inernista,záver veľkosti oddielov a hrúbka stien v norme, dobrá systolická funkcia bez zachytenia lokálnej poruchy kinetiky, EFLK cípy chlopní jemné, len incip.lahko fibroticky zmenené, ale pohyblivé, suficientné, perikard bez výpodku (2012)bol som aj na výteroch, žiadny streptokok. (2012)endokrinológ , odber krvi,zvýšené CYKY a ASLO záver: Subklinická hypotyreóza-chron.autoimunna thyreoditída, užívam: L-thyroxin 50ug denne (2012) reumatológ, odberi krvi na boreliózu negat. (2013)ortoped, výsledky z vyšetrenia MRI,...len malé množstvo tekutiny v oblasti rotátor.intervaluSubacromiálny priestor primerane široký. Oblasť labra je intaktná, bez známok lézie. Glenohumerálne vazy sú hodnot.len pri MR artografii. Záver: dal mi 3 injekcie a lieky Flector a zaldar..a masáže..povedal že po 3 injekciách budem fit ale nič..., že mám zapalenú šlachu. teraz ma obvodný lekár vypísal, ale ja nemôžem pracovať, stále tam mám pálčivú a stuhnutú bolesť. Poradte mi prosím ako mam pokračovať. Uvažoval som aj o tlakových vlnách alebo biolampe, ale na to sú lekári aby ma doliečili. Pre závažnosť stavu sa zrejme obrátim na úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.