Aké sú ženy Váhy?

Príspevok v téme: Aké sú ženy Váhy?
zazrak

Prosím tých čo sa vyznajú v horoskopoch a vzťahoch aby mi troška ozrejmili aké sú ženy Váhy. Spoznal som jednu krásnu babu je to Váha a neviem, či do toho mám ísť. Ja som Rak.
Dik za pomoc. Prosím tých čo majú potrebu vysvetlovať, že horoskopy su blbosť a podľa toho sa parner nehlada aby sa zdržali komentárov. Nie som padnutý na hlavu aby som sa riadil iba tým, ale aj tak ma to celkom zaujíma.

wee

Tiez som zena Vaha a teda to co napisala LMarika ma teda nevystihuje...nikdy som nemala potrebu byt najlepsia, ale ucila som sa dobre a rychlo, bez drilovania...a vystudovala som prirodne vedy :-D
Neznasam memorovanie, mam rada ked ulohy/veci do seba logicky zapadaju...jedine s cim suhlasim, ze tazko znasam kritiku, ale ved to asi kazdy :-D
Tajomstiev drzim mnoho, som pre ludi taka butlava vrba..
Co ma vsak podla znamenia vystihuje je, ze som dost nerozhodna, nad vsetkym dlho premyslam...a nemam rada konflikty..
Peniaze u mna hraju minimalnu rolu, vzdy som davala a davam na prve miesto rodinu...

patinka19101

Prepáčte, ale som váha, ani z ďaleka ma toto nevystihuje.. Snažím sa učiť, chcem byť byfľa no nejde mi to až tak ako by som chcela, veľkým oblúkom sa vyhýbam slovenčine, a zbožňujem matematiku takže to je prvá vec ktorá ma nevystihuje.. Nenávidím sa učiť dlhé texty naspamäť, to mi nejde, zbožnujem logické predmety/úlohy. Nemám rada výsmechy to je pravda,ale snažím sa uťahovať si aj sama zo seba. Pravda, neviem sa zabaviť som sucharka, čo už :D Ideálny vzťah si predstavujem tak že môj muž bude chápavý, spoľahlivý, bude ľubiť mňa a dúfam že aj naše deti, bude vedieť zabezpečiť rodinu, tie základné veci. A trochu cieľavedomá som, myslím že to su každé váhy. A rozhodne neprezrádzam tajomstvá, čo ma byť v utajení tam aj ostane. :)

patinka19101

Prepáčte, ale som váha, ani z ďaleka ma toto nevystihuje.. Snažím sa učiť, chcem byť byfľa no nejde mi to až tak ako by som chcela, veľkým oblúkom sa vyhýbam slovenčine, a zbožňujem matematiku takže to je prvá vec ktorá ma nevystihuje.. Nenávidím sa učiť dlhé texty naspamäť, to mi nejde, zbožnujem logické predmety/úlohy. Nemám rada výsmechy to je pravda,ale snažím sa uťahovať si aj sama zo seba. Pravda, neviem sa zabaviť som sucharka, čo už :D Ideálny vzťah si predstavujem tak že môj muž bude chápavý, spoľahlivý, bude ľubiť mňa a dúfam že aj naše deti, bude vedieť zabezpečiť rodinu, tie základné veci. A trochu cieľavedomá som, myslím že to su každé váhy. A rozhodne neprezrádzam tajomstvá, čo ma byť v utajení tam aj ostane. :)

Moireal

Suhlas so vsetkym co napisala LMarika. Este podotknem, ze vahy miluju peniaze. Vacsinou viac ako rodinu alebo hocico ine.

LMarika

K rakovi sa hodi ryba, rak, skorpion. K vahe sa hodia vodnari, vahy, blizenci. Zeny v znameni vah (vsetky, co som poznala) byvaju v skole velke biflosky, strasne tvrdo na sebe makaju a chcu byt za kazdu cenu len a len najlepsimi ziackami, hoci kdesi v kutiku duse si aj uvedomuju, ze po inteligencnej, rozumovej a pamatovej stranke su iba priemer a nic viac len priemer, napriek tomu casto dru, ucia sa dlho do noci, hoci ich k tomu nikto nenuti, same to tak chcu, poznala som viacere, jedna vystudovala pravo, druha isla na socialnu pracu..., iny ako cerveny diplom ani neprichadza do uvahy, studiu prirodnych vied a cohosi suvisiaceho s logickym myslenim a s matematikou sa zvycajne velkym oblukom vyhybaju a najcastejsie si volia studium prava ci inych biflosskych odborov, kde je hlavnou prioritou memorovanie sa obrovskych textov naspamat... Velmi tazko znasaju kritiku a neuspech, pokial by v skole od spoluziakov zazili vysmech, ASI BY TO NEPREZILI!!! Nedokazu sa zasmiat, zabavit sa a posrandovat aj na svoj vlastny ucet, chcu byt vzdy obdivovane a svojim partnerom povazovane za dokonale. Do manzelstva je pre zenu v znameni vah idelany taky partner, ktory si dokaze ludi, a najma zeny vazit a pre ich uspechy (hoci aj bez talentu a strasne tvrdo vydrete) ich uprimne obdivovat. Zeny v znameni vah su dost urazlive, nevahaju vsak urazit cloveka ineho... Pokial ide o rodinne tajomstva, ci tajomstva medzi partnermi, tajomstvo (akekolvek) veru udrzat nedokazu, su ako hlasne truby, ktore vsetko vytrubia do sveta. Ak chces, aby dlzku tvojho penisu a jeho podrobny vzhlad poznal cely svet, vyspi sa s vahou a mas to iste :D

Nina.

Rok si zistíš podľa toho koľko má rokov. A buď sa obráť na nejakého astrológa ktorý ti veľmi profesionálne vypracuje horoskop - za peniaze samozrejme, alebo si to orientačne a zdarma môžeš pozrieť na internete - napríklad na najdise cz alebo zverokruh sk :) Tam si nájdeš aj osobný horoskop aj partnerské horoskopy - zadáš dátumy a pod. a máš to.

Nina.

Záleží od celkového horoskopu, presného dátumu narodenia, miesta narodenia a najlepšie je vedieť aj čas narodenia. Skutočná astrologia nie je tá časopisová - to že je niekto váha ešte nič neznamená. Treba posudzovať celý horoskop. A pokiaľ ide o vzťahy tak najlepšie je urobiť partnerský horoskop.

Hjux

Cielavedomost a premenlivost sa nevylucuju. Krasna,mudra, cielavedoma sa neuspokoji s obycajnym chlapom. A co jej vztahy?