Maturujem, mám akademický

Príspevok v téme: Maturujem, mám akademický
Maturantkaa

Prosím poraďte mi, čo mám robiť, keď teraz viem, že sa to nestihnem všetko naučiť. Ja som dobrá žiačka, len strašná stresmanka. A keď nestíham, upadám do paniky a depresie a to sa práve deje. Už druhý deň sa drvím GEO a stále mám ešte kopu pred sebou. Lenže už sa to nemôžem viac učiť, už sa musím začať učiť SJ a DEJ. Je toho hrozne veľa a zo SJ a DEJ maturujem v jeden deň.

Prosím vás poraďte mi, tí, čo už maturovali, pomáhajú tí učitelia alebo nie? Čo sa stane, keď dostanem úplne okno alebo nebudem vedieť nič? Majú pravdu žiaci, že je to len formalita, alebo učitelia, kt. strašia? Už neviem čo mám robiť som jak myš celý deň zalezená v izbe, bledá jak stena, ani nejem, len sa učím, už mi je z toho zle. :(((

Povedzte mi prosím, ako to naozaj prebieha, prípadne aké skúsenosti máte s maturou vy.
Ďakujem.

Maturantkaa

Ďakujem! :))) Tak túžila som po tom, ale ani by ma nenapadlo, že by sa to mohlo stať :) A hlavne nie z dejepisu:)

Maturantkaa

Ďakujem všetkým za rady, dala som to na same 1tky!!! :) Tešííím sa veľmi, že už to mám za sebou :)))

Kýčera

Maturantkaa,v lekárni si môžeš kúpiť prírodný prostriedok na zvládanie stresu,momentálne si na jeho názov neviem spomenúť,pomôcť by Ti mohol aj horčík.

[zruseny37]

Niektorí učitelia pomáhajú. Prídu za tebou počas prípravy, či všetkému rozumieš. Ak sa učíš, naozaj sa nemusíš báť. Moja spolužiačka dostala okno, nič im tam nepovedala dokopy, maximálne čo vyčítala zo zadania a nechali ju prejsť, pretože vedeli, že nikdy nebola počas štúdia na tom až tak zle, aby neprešla. Je to stres, ale tým si musí každý prejsť. Však už len týždeň a o chvíľu si ani nespomenieš.

GM1424

Maturantkaa,

kazdy,kto sa neflakal pocas studia, bez debaty zmaturuje. Aj keby nahodou dostanes okno, komisia Ti napovie a urcite pomoze :) Vela prihliadaju aj na vysledky pocas celeho studia,len je potrebne,aby si mala z kazdej témy aspon aké-také znalosti ;) to Ti tu poradí kazdy,kto si tým uz presiel, no a mozes verit vsetkým, ze na výške si budes hovorit - zlatá maturita :D Vysokoskoláci by vedeli rozprávat :D

Kýčera

Ešteže sedím,takmer som odpadla,zasa niekto múdry niečo vymyslel.Tak sa len učkaj,nebudem Ťa zdržiavať,ale sa aj vyspí,nech Ti to lepšie páli a zostane v hlave.Dobrú noc,sladké sny a A na skúške.

Zelíčko

ani jedno ani druhé :D Teraz sa podrž, ale - učiteľstvo histórie! :D Veru tak, budúce úbohé učiteľky musia vedieť latinčinu na úrovni tretieho cudzieho jazyka :D