Niekto s hranicnou poruchou osobnosti?

Snubenica02

No to hej, vztahy to nici riadne. Tiez sa cudujem priatelovi, ze to so mnou este taha, asi musim byt neodolatelna... :D Ale k veci. Noo... keby som si tak pamatala, ako to bolo s odporucanim... Myslim, ze som ho potrebovala, od vseobecneho. Ale mozno sukromny psycholog to nevyzaduje... ale pokial by si si mala platit, tak odporucanie by bolo to najmenej podstatne :D Ja teda chodim k psych. cez poistovnu, lebo vysolit dve desiatky za sedenie - co som prezident, aby som na to mala?! :D

codal

dakujem za odpoved :) tie samovrazedne pokusy alebo sebaposkodzovanie to ani u mna nie je az tak vyrazne.. skor ako pises emocne vykyvy. a neskutocne mi to nici vztahy ci uz v rodine alebo s partnerom aj s kamaratmi. obcas sa cudujem ako to so mnou este vydrzi. a k tej psychologicke potrebujem nejake odporucanie? od vseobecnej alebo tak nejak?

Snubenica02

Ahoj. Ja mam depresie s nabehom na hranicnu poruchu - nemam sice priznaky typu sebaposkodzovanie ci demonstrativne samovrazedne pokusy, ale som emocne nestabilna.
Najprv som sa obratila na psychologa kvoli tendenciam ublizit si, ked to bolo este vaznejsie a k depresiam sa pridruzila nespavost, chudnutie, nechutenstvo, atd., poslala ma k psychiatrovi. A tak beriem slabsie lieky a denno-denne bojujem, lebo toto je beh na dlhu trat. Ale najviac mi pomaha terapia... teda... zvycajne. Len obcas mi prepne a poslem psychologicku do r*ti :)